Neler Yeni

İnceleme Gamebooster G918 Fire Storm (red switch) yazılım desteği mevcut

Cadof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Çağdaş Kılıç
ustam hala kullanıyor musun klavyeyi ve gamepowerın uygulamasıyla tüm rgblerini kontrol edebiliyor musun alttaki şeridi filan

orı0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege Sarp Keser
Bugün sırf denemek için Gamepower Saber Rgb'nin yazılımını indirdim ve çalıştı. klavyeyi alan arkadaşlar o yazılımla beraber kullanabilir.
Saber rgb nin yazılımı üzerinden klavyenin her bir tuşuna ayrı bir renk atanabiliyormu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman Berkay Kaya
Merhaba Arkadaşlar. Ayın 8inde sipariş verdiğim (itopya) klavyem sonunda elime ulaştı. Sizinle ilk izlenimlerimi paylaşacağım.

Bugün sırf denemek için Gamepower Saber Rgb'nin yazılımını indirdim ve çalıştı. klavyeyi alan arkadaşlar o yazılımla beraber kullanabilir.

Merak ettiklerinizi sormaktan çekinmeyin.

Öncelikle klavye ayın 10unda kargolandı ve ayın 10u dahil bana ulaşmak için 3 iş günleri vardı. UPS kargo sağolsun gelmedi. Aradım açmadılar, genel merkezi aradım, sadece robotla konuşabildim. Bugün de dağıtıma bile çıkarmamışlar tesadüfen sırf merakımdan gittim benim kargom ne alemde diye, içeriden gitti getirdi.

Gelelim klavyeye. Satın alma sebebim ile başlayabilirim. Sadece beyaz olması. Mouse ve kulaklığım beyaz olduğu için yıllardır güzel ve beyaz bir mekanik klavye bakıyordum. En sonunda bulunca beklemeden aldım. Sizlere sadece nasıl hissettiğimi yazabilirim çünkü henüz uzun uzun kullanma şansım olmadı. ilk izlenim gibi bir şey olacak.

Mavi switchden geçttiğim içim klavye bana pamuk gibi ve çok sessiz geldi. Hele de bir önceki klavye Gamepower saber olunca özellikle yay sesi çok rahatsız ediyordu. İstisnasız her tuşuna bastığın zaman donggggg diye yankılanıyordu yay sesi. Özellikle space tuşu. Bu klavyede sadece belli tuşlarda var. Bütün tuşları tek tek denedim. en belirgin "B" tuşunda ve "L" tuşunda var. Geri kalanlarında şimdilik yok. Umarım da olmaz. Tuş sesi bu şekilde;

Ürünün kutusu bu şekilde ve için bu tuş çıkarma aparatı çıkıyor. Alacak arkadaşlara önerim tuş çıkarma aparatını kullanmamaları yönünde. Klavye beyaz olduğu için tuşun birisini çizdim ve geçmiyor :D

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Şimdikil klavyeyi ışıkları kapalı kullanıyorum çünkü rengi çok hoşuma gidiyor. Sizlere bir kaç fotoğraf bırakıyorum,
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Bende aynı klavyeden kullanıyorum fakat saber rgb de kendi yazılımıda aynı hatayı veriyor yazılım güncellenemedi vs. bunun hakkında bir çözüm önerin var mı?

Garantiyede gçönderdim 3 kere sorun yok , sorun çözüldü diyerek geri gönderdiler bana klavyeyi yardımcı olursan sevinirim.

Top Bottom