Neler Yeni

🔥İndirim GAMEBOOSTER GB-PR020BB 7 Fanlı KASA 1089 TL

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,235
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
RGB sanırım ARGB değil, tam bilgisi olan var mı?

KlasGamer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah Tekin
Faz hızı ayarlanabiliyor mu? Ayarlanamıyorsa 7 fan son hızda çok ses yapmaz mı?

Penguen

80+ Silver
Ben de beğendim f/p olarak iyi. Fanların kalitesi önemli ama biraz da, çok kalitesizlerse alınmaz bence. Onun dışında özellik olarak iyi duruyor. CA200M almasaydım düşünürdüm bunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus Eray
Konuyu hortlatmış olacağım ama bilgi çok az kasayla ilgili bu yüzden alacak veya düşünen olursa diye bilgilendirmek amacıyla yazıyorum.Kasayı bugün 2k ya amazondan aldim.Evet pahalı ama corsair 465x in beyazı 3.150 tl amazon germany saticisinda yoksa onu alirdim 2k olsaydi.Öncelikle bütün ama bütün satılan kasalara baktim.Beyaz renk istiyordum.Beyazlarda sadece bu modeli çok beğendim. Galax kasa yerine bunu aldım.Öncelikle kasa geldi ve açtım şaşırdım malzeme kalitesi temper cam kalinligi ve kalitesi dis görünümü kasanin saç kalitesi olsun kaliteli markalar gibi.Ve harika arkadaşlar.Altta ve üstte mıknatıslı toz filtresi var.Fan kontrolcu var.Tek eksi yanı kasanin önünü sokerken ilk basta cok sert oturmuş sonra çıkardım ve taktim sorun düzeldi.Onun dışında kasanin ic kablo bağlantı kabloları biraz ince ve narin burda kısmışlar malzemeden ama disinda kesinlikle malzemesi çok iyi ve sağlam duruyor.Yani basit boyle uyduruk oyuncak gibi durmuyor.Sistem daha toplamadim ama fan kalitesi baktim kotu kontrolculu ekstra fan takarim.Ek olarak kasanin iç hacmi tiril tiril at kostur.Ayrica kablo dışında ic malzemesi de oldukça güzel.En kotu ihtimal xogmagtek in kontrolculu ve fan satin alirim ilerde.Kasanin en iyi tarafı hem pc kasasi gibi hemde mimari bir yapı gibi.

Son düzenleme:

The Batman

80+ Silver
Konuyu hortlatmış olacağım ama bilgi çok az kasayla ilgili bu yüzden alacak veya düşünen olursa diye bilgilendirmek amacıyla yazıyorum.Kasayı bugün 2k ya amazondan aldim.Evet pahalı ama corsair 465x in beyazı 3.150 TL amazon germany saticisinda yoksa onu alirdim 2k olsaydi.Öncelikle bütün ama bütün satılan kasalara baktim.Beyaz renk istiyordum.Beyazlarda sadece bu modeli çok beğendim. Galax kasa yerine bunu aldım.Öncelikle kasa geldi ve açtım şaşırdım malzeme kalitesi temper cam kalinligi ve kalitesi dis görünümü kasanin saç kalitesi olsun kaliteli markalar gibi.Ve harika arkadaşlar.Altta ve üstte mıknatıslı toz filtresi var.Fan kontrolcu var.Tek eksi yanı kasanin önünü sokerken ilk basta cok sert oturmuş sonra çıkardım ve taktim sorun düzeldi.Onun dışında kasanin ic kablo bağlantı kabloları biraz ince ve narin burda kısmışlar malzemeden ama disinda kesinlikle malzemesi çok iyi ve sağlam duruyor.Yani basit boyle uyduruk oyuncak gibi durmuyor.Sistem daha toplamadim ama fan kalitesi baktim kotu kontrolculu ekstra fan takarim.Ek olarak kasanin iç hacmi tiril tiril at kostur.Ayrica kablo dışında ic malzemesi de oldukça güzel.En kotu ihtimal xogmagtek in kontrolculu ve fan satin alirim ilerde.Kasanin en iyi tarafı hem pc kasasi gibi hemde mimari bir yapı gibi.
bence alınmaz o fiyata çok daha kaliteli kasalar var hele 2-3k fiyata

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,122
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Güzel kasa, alınır.

Top Bottom