Neler Yeni

Gamegaraj Ahora 5A-RTX3060 sistem alınır mı?

asipali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet Yıldırım
hayır henüz çıkarılmadı
Hocam bende aynı sistemin intel'li olanı alacağım 3060ti eklemeyi düşünüyorum ama acaba nekadar zamanda gelir umarım 1 ay sürmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kargoya çıkarıldı mı sizin
Kanka sanırım bu arkadaş diğer forumda iptal ettiğini söylemişti eğer bekliyorsan deneyimlerini falan boşuna beklersin yani.

Son düzenleme:

zafercik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
zafer
Hocam bende aynı sistemin intel'li olanı alacağım 3060ti eklemeyi düşünüyorum ama acaba nekadar zamanda gelir umarım 1 ay sürmez.

Kanka sanırım bu arkadaş diğer forumda iptal ettiğini söylemişti eğer bekliyorsan deneyimlerini falan boşuna beklersin yani.
anlamadım hangi forumda böyle bir şey yazmışım link atabilir misin acaba

futbolkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin
tabii ki yazarım daha yeni aldım gelince burdan yazarım tekrardan

bu arada yardımcı olan herkese çok teşekkür ederimm ❤️
ulaştı mı eline bende gamegarajdan alışveriş yapacağım güven problemi yaşıyorum

KaganZCN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oguz
iyi Günler arkadaslar,
Ürünü özelleştirip satın aldım, daha öncesinden fenix -10th laptop kullanicisiydim. Güven sorunu teşkil edecek bir firma degil, kargo süreci satın alma işlemini yaptıktan 3 gün içerisinde elinize ulaşıyor. Ekran kartını demonte gönderiyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet
evet hem de bekledıgımden hızlı ulastı cok ıyı hıcbır sorun yasamadım almayı dusunuyorsanız öneririm
Merhaba kral aynı şekil bende almayı planlıyorum yaptığın değişiklikleri bende yapıp hayırlı olsun diyeceğim ama freedos gelmesi beni korkutuyor win10 nasıl kurabilirim

Top Bottom