Neler Yeni

Gamenote H2002D çoklayıcıyla çalışmıyor

fade03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
Gamenote H2002D kulaklığını aldım. Çoklayıcı kullanmadan farklı bir bilgisayarda denediğimde mikrofonu da kulaklık da iyi çalışıyor. Kendi bilgisayarımda çoklayıcı ile denediğim zaman ses hiçbir şekilde gelmiyor. İyi taktığımdan eminim, anakartımın sitesinden Audio Driver'larını yükledim. Müzik açtığım zaman Windows ses ayarları'nda ses geliyor gözüküyor ama gelmiyor. Yardımcı olur musunuz?

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer
Masaüstü mü? Eğer masaüstüyse kasan ne?

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
Kasa portlarına takmanızı önermem; en güzel verimi anakart portundan alırsınız. Anakart portuna takıp yeniden dener misiniz?

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer
Çoklayıcıyı kasanın ön portuna değil de anakartın jack girişlerine bağlayıp dener misin?

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
Maalesef yine olmadı.
O zaman kulaklıktan mikrofon açma-kapama ayarlarını kontrol edin, çoklayıcı olmadan ses ve mikrofon testi yapın. Eğer çoklayıcı olmadan çalışmada bir sıkıntı olmuyorsa çoklayıcı bozuktur.

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer
Çoklayıcıyı çıkar mikrofon girişine tak kayıt al sonra mikrofon girişinden çıkarıp kulaklık girişine tak kayıdı dinle eğer ses geliyorsa sorun çoklayıcıdadır.

Bu arada selam triss hanım @Spektra.

fade03

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali
O zaman kulaklıktan mikrofon açma-kapama ayarlarını kontrol edin, çoklayıcı olmadan ses ve mikrofon testi yapın. Eğer çoklayıcı olmadan çalışmada bir sıkıntı olmuyorsa çoklayıcı bozuktur.

Çoklayıcıyı çıkar mikrofon girişine tak kayıt al sonra mikrofon girişinden çıkarıp kulaklık girişine tak kayıdı dinle eğer ses geliyorsa sorun çoklayıcıdadır.
Çoklayıcı olmadan bir sıkıntı yok.Direkt olarak kulaklığın kutusundan çıktığı için sorun farklıdır diye düşünmüştüm.Teşekkürler.

damedamedameyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Muhammed Emin Ocak
Çoklayıcı olmadan bir sıkıntı yok.Direkt olarak kulaklığın kutusundan çıktığı için sorun farklıdır diye düşünmüştüm.Teşekkürler.
Benim kulaklığımda da aynı şey oldu (Corsair HS50 Pro). Benim de çoklayıcım bozuk çıkmıştı, iade edecektim ama vazgeçtim. Amazon'dan 10TL'ye çoklayıcı alıp sorunu çözdüm.

Top Bottom