Neler Yeni

Öneri Gamenote KB435L rgb klavye neden bu kadar ucuz

-pSx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Selçuk Çiçek
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Overclock, Oyun
Instagram
@cicekselcukk
marka olarak dandik olduğunu belirttim , fiyata takılmayın. belki daha ucuzu olmayabilir. ürün belki kullanışlıdır burada anlatmak istediğim bu klavyelerin ederi bu fiyattır.
Marka dandik mi? Adını Gamenote olarak görünce hemen dandik algısının ön yargısına kapılmışsın dostum.

Ürünün markası Havit. Oyuncu ürünlerinde Gamenote tag’ını kullanıyor. Yurt dışında oldukça bilindik popüler bir marka, her türlü ekipman gamında parmakları muhakkak vardır, kaliteli işler yapıyorlar, git biraz araştır.

ha sen gidip 1000₺ - 1500₺‘Lik Razerlarla, Alienwarelarla kıyaslayıp dandik diyorsan o da senin bileceğin iş tabii.

Ben de 2-3 aydır KB-432L modelini kullanıyorum, 400₺’ye almıştım, bilek destekli numerik olan modeli, aşırı memnunum, kullanıp memnun olmayan da görmedim. Yay sesi yok desem yeridir, tuşların clicky hissiyatı 10/8.5 çok başarılı.

Ha eksiği kusuru, şurası şöyle olsaydı keşkeleri var mı tabii ki var, ama 350 bandında da daha iyisini bulamazsın

Son düzenleme:

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
numerik tuşları olmayan , dandik bir çin malı klavye olunca ucuz değil maalesef
Neden dandik?

Numerik tuşları olmaması, bu klavyeyi kötü değil, TKL (yani tenkeyless, yani num tuşları olmayan) yapar.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bir anormallik yok kampanya var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmetcan Yıldız
Content sitesinde outemu yazıyor ama değil canlı desteğe sorduğunuzdada content diyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanıyorum az yay sesi var bence problem değil bu bütçede hepsinde var
Switch content outemu değil ben memnunum
ne kadar süredir kullanıyorsun uzun ömürlü olur mu 2 3 sene birde rgb si nasıl ayarlayabiliyor musun kullanlışlı mı

Ariseks

80+ Gold
ne kadar süredir kullanıyorsun uzun ömürlü olur mu 2 3 sene birde rgb si nasıl ayarlayabiliyor musun kullanlışlı mı
1 aydan fazla oldu ben memnunum kullanışlı
Ben her şeyi uzun süre kullanırım 2-3 sene görür en az RGB sini fn e basıp ıns home pgup del end pgdn tuşlarından modları değiştirebiliyoruz yazılımı yok her tuşa istediğimiz rengi atayamıyoruz

Top Bottom