Neler Yeni

Gamepad Önerisi (Gamesir T4 Pro)

memo6155

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet soytürk
Geçen gün aliexpressten indirimle Gamesir T4 Pro aldım normal fiyatı 350tl iken kuponlarla beraber 150 tl ye verdim siparişi şuan yolda gamepad çok uyguna geldi fiyatı.

Ürün linki bu şuan gamesir her hesaba 5 dolarlık kupon veriyor ürün fiyatının hemen altında kupon kazanın yazısına tıklarsanız görürsünüz süre kısıtlı ama.
Ayrıca plati.ru dan aliexpress kuponu olan hesap satın aldım 12 dolar 18 dolar üstü harcamalarda geçerli (kuponun son kullanma tarihide var bunada dikkat ediniz!)

kuponu kullanırken dikkat etmeniz gereken şeyler var ürün açıklamasında yazıyor, benim kullanırken yaptığım şeyler : önceden aliexpress kullanılmamış bir telefon ve banka kartı kullandım eğer önceden sipariş verdiyseniz adresimi öncekine göre değişik yazdım (bazı şeyler ekledim ) ,başka biri adına verdim siparişi ve mobil veri kullandım uçak modunu aç kapa yapıp.( Açıklamaları iyice okuyup anlayın bunlara dikkat etmezseniz siparişin iptal olma ihtimali var!)

Gamepad türkiye fiyatına göre gayet uyguna geliyor ve kaliteli bir gamepad isteyen yararlanabilir.

Son düzenleme:

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Geçen gün aliexpressten indirimle Gamesir T4 Pro aldım normal fiyatı 350tl iken kuponlarla beraber 150 TL ye verdim siparişi şuan yolda gamepad çok uyguna geldi fiyatı.

Ürün linki bu şuan gamesir her hesaba 5 dolarlık kupon veriyor ürün fiyatının hemen altında kupon kazanın yazısına tıklarsanız görürsünüz süre kısıtlı ama.
Ayrıca plati.ru dan aliexpress kuponu olan hesap satın aldım 12 dolar 18 dolar üstü harcamalarda geçerli

kuponu kullanırken dikkat etmeniz gereken şeyler var ürün açıklamasında yazıyor, benim kullanırken yaptığım şeyler : önceden aliexpress kullanılmamış bir telefon ve banka kartı kullandım eğer önceden sipariş verdiyseniz adresimi öncekine göre değişik yazdım (bazı şeyler ekledim ) ve başka biri adına verdim siparişi.

Gamepad türkiye fiyatına göre gayet uyguna geliyor ve kaliteli bir gamepad isteyen yararlanabilir.
Hocam kupon nasıl alınıyor bir bilginiz var mı?
150TL'ye harika bir ürün

memo6155

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet soytürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kupon nasıl alınıyor bir bilginiz var mı?
150TL'ye harika bir ürün
verdiğim linkten alabilirsin siparişi verdiğin an önüne aliexpress hesap id ve şifresi çıkıyor bu hesapta 12 dolarlık kupon var tabi hesaba girmeden önce açıklamayı iyice oku talimatlara uy yoksa siparişin iptal olma ihtimali var ( öncede aliexpress kullanmadıysan bi sorun olmaz herhalde ) ben önceden sipariş verdiğim için bazı bilgileri değiştirdim bi sorun çıkmadı siparişim yolda şuan

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
verdiğim linkten alabilirsin siparişi verdiğin an önüne aliexpress hesap id ve şifresi çıkıyor bu hesapta 12 dolarlık kupon var tabi hesaba girmeden önce açıklamayı iyice oku talimatlara uy yoksa siparişin iptal olma ihtimali var ( öncede aliexpress kullanmadıysan bi sorun olmaz herhalde ) ben önceden sipariş verdiğim için bazı bilgileri değiştirdim bi sorun çıkmadı siparişim yolda şuan
Tamamdır hocam bir deneyeyim teşekkürler

memo6155

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet soytürk
daha uygun fiyata bu gamepad var aynı marka çok yorumu yok yeni ürün herhalde ama marka güven veriyor
bunu alırken 12 dolarlık kupon ve gamesirin verdiği 5 dolarlık kupon aynı anda kullanılamaz herhalde fiyat düşük olduğu için
bu kuponu almanızı tavsiye ederim.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
daha uygun fiyata bu gamepad var aynı marka çok yorumu yok yeni ürün herhalde ama marka güven veriyor
bunu alırken 12 dolarlık kupon ve gamesirin verdiği 5 dolarlık kupon aynı anda kullanılamaz herhalde fiyat düşük olduğu için
bu kuponu almanızı tavsiye ederim.
Hocam sizin ilk başta konuda ki vermiş olduğunuz plati.ru hesabını satın aldım ve girdim ama ne yapacağımı anlamadım yardımcı olma şansınız var mı

memo6155

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet soytürk
Hocam sizin ilk başta konuda ki vermiş olduğunuz plati.ru hesabını satın aldım ve girdim ama ne yapacağımı anlamadım yardımcı olma şansınız var mı
Ürünü sepete ekle zaten kupon yansır sepette

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Ürünü sepete ekle zaten kupon yansır sepette
Hocam farklı bir telefondan aliexpress'i indirip uygulamasından girdim kuponu kullandım farklı bir isim ve adresi farklı bir şekilde yazarak sipariş verdim
Kullanılmamış bir kart ile
Şuan gönderilecek siparişlerde sorun olup olmadığını nasıl anlayabilirim
Çok teşekkür ederim bu arada çok iyi fiyat tam böyle bir şey arıyordum

memo6155

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
mehmet soytürk
Ayrıca ürün sayfasında fiyatın altında indirimler ve kuponlar yazan kısımdan 60 tl lik kuponuda almayı unutma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam farklı bir telefondan aliexpress'i indirip uygulamasından girdim kuponu kullandım farklı bir isim ve adresi farklı bir şekilde yazarak sipariş verdim
Çok teşekkür ederim bu arada çok iyi fiyat tam böyle bir şey arıyordumsip

Çok teşekkür ederim bu arada çok iyi fiyat tam böyle bir şey arıyordum
Hayırlı olsun ürün yola çıkınca anladım bende sorun olmadığını beklemek lazım yani 🙂 ertesi gün kargoya verdiler benim siparişimi

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Ayrıca ürün sayfasında fiyatın altında indirimler ve kuponlar yazan kısımdan 60 TL lik kuponuda almayı unutma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun ürün yola çıkınca anladım bende sorun olmadığını beklemek lazım yani 🙂 ertesi gün kargoya verdiler benim siparişimi
Çok teşekkürler tekrardan hocam çok işime yaradı
direk 150TL'ye sipariş verdim hocam çok işime geldi

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,325