Neler Yeni

Yardım Gamepower Bull T10 24" 180Hz "IPS" Oyuncu Monitörü Çalışmıyor

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Galiba bahtım kara yada ben çalıştıramadım açmak için herhangi bir sihirli kelime yada açma kapama güç tuşuna yapmam gereken gizemli hareket yoksa monitörü çalıştıramadım firmayı aradım istediğiniz işlemi yapabilirsiniz dedi iade veya değişim. Sanırım biraz daha kurcalayacağım ilk defa monitör kitapcığı okudum en azından forumdan paylaşıyım cevaplar gelene kadar diğer 2 kitapçığıda dikkatlice 1 kere daha okuyacağım. Biraz daha uğraşıp en azından denerim olmazsa yollarım umarım sorun bendedir yoksa bi önceki konuda ki sözümü tutmak zorunda kalacağım gamepower ile ilgili monitör konusunda sorun yaşarsam son gp marka monitörüm olarak kalacak. Bu arada kutusu bu şekil geldi normalde bantlı bir şekilde gelmesi gerekiyor diye biliyoum yanlışım varsa düzeltin mouse kutusunun bile açma yerinde bant tarzı bir şey oluyor yorumlarınızı bekliyorum alan arkadaşlar var ise.

Ekler

• 20240528_120505.jpg
    20240528_120505.jpg
    710.3 KB · Hit: 40

Emardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emircan Doğankaya
Galiba bahtım kara yada ben çalıştıramadım açmak için herhangi bir sihirli kelime yada açma kapama güç tuşuna yapmam gereken gizemli hareket yoksa monitörü çalıştıramadım firmayı aradım istediğiniz işlemi yapabilirsiniz dedi iade veya değişim. Sanırım biraz daha kurcalayacağım ilk defa monitör kitapcığı okudum en azından forumdan paylaşıyım cevaplar gelene kadar diğer 2 kitapçığıda dikkatlice 1 kere daha okuyacağım. Biraz daha uğraşıp en azından denerim olmazsa yollarım umarım sorun bendedir yoksa bi önceki konuda ki sözümü tutmak zorunda kalacağım gamepower ile ilgili monitör konusunda sorun yaşarsam son gp marka monitörüm olarak kalacak. Bu arada kutusu bu şekil geldi normalde bantlı bir şekilde gelmesi gerekiyor diye biliyoum yanlışım varsa düzeltin mouse kutusunun bile açma yerinde bant tarzı bir şey oluyor yorumlarınızı bekliyorum alan arkadaşlar var ise.
Monitorün açma kapatma tuşuna bas, ekran gelmiyorsa yolla yenisi gelsin.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eyvah eyvah pek kişi sorun yaşadı
Dediğim gibi 1 tanesini açıldı 2 tane almıştım bu son gamepower monitörümdü bir daha almam ve önermemde fiyat olarak evet alınabilir , hiçbir görüntü olarak beklenti içerisinde olmamanız gerekiyor viewsonicle karşılaştırma yaptığımda tek farkı galiba 180hz olması oyunlarda 1 tık ileride olabilir ama görüntü olarak oyun ve filmlerde viewsonic - asus ile karşılaştırma yapınca gerisinde kalıyor fikrimce biraz daha koyup güzel bir marka alınabilir. Film ve oyunlarda gerçekten keskinlik olsun modları olsun geride kaldığını görebildim ama bütçesi sınırlı olup oyunlarda performans ve görüntüyü hissetmeyenler , normal bir kullanıcı için alınabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
996,349
Üyeler
157,520
Son üye
erenismo