Neler Yeni

GamePower Calypso Rainbow Red Switch mi Monster Pusat K3 Pro mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Dayanır
Bütçe
500
Merhaba arkadaşlar, mekanik klavye almayı düşünüyorum araştırdığımda 2 model arasında kaldım.

https://www.monsternotebook.com.tr/pusatklavye/monster-pusat-k3-pro/

Sizce hangisini almalıyım ? Gamepower yorumlarında neredeyse herkes tuş basmama problemleri olduğunu söylüyor, fakat yeni Calypso modellerinde bunun olmadığını, sorunsuz çalıştığını söyleyen arkadaşlar da var. Monster yorumları da genel olarak olumlu fakat onun da hangi switch olduğu ve rengi belli değil o yüzden Calpyso biraz daha ağır basıyor ama yine de kararsız kaldım. Sizin de tavsiyeleriniz var mı 500 TL'ye kadar mekanik red switch olmalı fakat RGB olup olmaması pek önemli değil açıkçası, şimdiden teşekkür ederim.

UmutYiğit

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Umut Yiğit Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Klavye
Merhaba arkadaşlar, mekanik klavye almayı düşünüyorum araştırdığımda 2 model arasında kaldım.

https://www.monsternotebook.com.tr/pusatklavye/monster-pusat-k3-pro/

Sizce hangisini almalıyım ? Gamepower yorumlarında neredeyse herkes tuş basmama problemleri olduğunu söylüyor, fakat yeni Calypso modellerinde bunun olmadığını, sorunsuz çalıştığını söyleyen arkadaşlar da var. Monster yorumları da genel olarak olumlu fakat onun da hangi switch olduğu ve rengi belli değil o yüzden Calpyso biraz daha ağır basıyor ama yine de kararsız kaldım. Sizin de tavsiyeleriniz var mı 500 TL'ye kadar mekanik red switch olmalı fakat RGB olup olmaması pek önemli değil açıkçası, şimdiden teşekkür ederim.
46 TL aşıp bunu almak daha mantıklı

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Dayanır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
teşekkür ederim öneriniz için fiyatına göre harika duruyor fakat ben red switch istiyordum
kahverengi ile red arasında fark çok az ve kahverengi sessiz bir switch bu arada iki klavyede alınmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Dayanır
kahverengi ile red arasında fark çok az ve kahverengi sessiz bir switch bu arada iki klavyede alınmaz
Red Switch isteme sebebim çoğunlukla FPS oyunları oynuyor olmam bu yüzden, ayrıca neden alınmaz size göre mesela beğenmediğiniz veya eksi yönlerini de belirtirseniz daha iyi olur aynı zamanda bu doğrultuda önerebileceğiniz başka bi klavye var mıdır ?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,887
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Dayanır

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
K3 pro alınabilir bence kopyalandığı redragon ürünü başarılı. Papara kart ile N11 den alırsanız 400₺ ye gelicektir.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
sorunlu olduğu söyleniyordu ama bilemiyorum

Bu modelin aynısı diye biliyorum kasa olarak aynı iç malzemesi de aynıysa şahsen alınacak bir klavye. 2 arkadaşıma aldırttım 30 gün kullandılar şimdilik memnunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Dayanır

Bu modelin aynısı diye biliyorum kasa olarak aynı iç malzemesi de aynıysa şahsen alınacak bir klavye. 2 arkadaşıma aldırttım 30 gün kullandılar şimdilik memnunlar.
Arkadaşlarınız memnun mu tuş sesi, kalitesi, hissiyatı falan nasıl ? bir de hangi switch var içinde bilginiz var mı ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,046
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom