Neler Yeni

Yardım Gamepower fujin alınır mı

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Yasin Uzun
Merhaba 1200 bandında kulaküstü kulaklık arıyorum önerilere açığım aklımda gamepower fujin kaldı nasıl bir kulaklıktır merak ettim almak istiyorum tekrar söylüyorum önerilere açığım

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Bu kulaklık bile 1200 lira olmuş . İncehesapta varsa bu kulaklık 10000days in koduyla indirime girebilir. Arkadaşa almıştık 500 lirayken kullanıyor hala ses konusunda yeterli . Ama komple plastikten oluşuyor çok sağlam bir ürün değil.

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Yasin Uzun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kulaklık bile 1200 lira olmuş . İncehesapta varsa bu kulaklık 10000days in koduyla indirime girebilir. Arkadaşa almıştık 500 lirayken kullanıyor hala ses konusunda yeterli . Ama komple plastikten oluşuyor çok sağlam bir ürün değil.
Kanka çok teşekkür ederim kaç TL indirim yapılıyor ve bu fiyat bandına başka alınacak daha iyi kulaklık var mı

Daryl7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Deryl
Merhaba 1200 bandında kulaküstü kulaklık arıyorum önerilere açığım aklımda gamepower fujin kaldı nasıl bir kulaklıktır merak ettim almak istiyorum tekrar söylüyorum önerilere açığım
Şahsen kullanıyorum ses falan iyi ama uzun süre takınca rahatsız ediyor onun yerine steelseries yada corsair öneririm

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Kanka çok teşekkür ederim kaç TL indirim yapılıyor ve bu fiyat bandına başka alınacak daha iyi kulaklık var mı
Bence acele etme Amazon prime day bekle 11 17 arasiydi sanırım. Gamepower ürünlerinde kodla indirim sağlayabiliyorsun incehesaptan alirsan

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Yasin Uzun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence acele etme Amazon prime day bekle 11 17 arasiydi sanırım. Gamepower ürünlerinde kodla indirim sağlayabiliyorsun incehesaptan alirsan
Ya saolun ya çok teşekkür ederim iyi indirimler oluyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şahsen kullanıyorum ses falan iyi ama uzun süre takınca rahatsız ediyor onun yerine steelseries yada corsair öneririm
Hangi modelleri kanka

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Yiğitcan Erman
Ya saolun ya çok teşekkür ederim iyi indirimler oluyor mu
11 ile 17 si arası forumu takip edin sıcak fırsatlarda kesinlikle uygun bir ürün paylaşımı yaparlar çok acele lazım değilse bence bekleyin

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
Merhaba hocam James Donkey 712 alabilirsin ben daha önceden kullanmıştım çok güzel kulaklık ses kartı var 7.1 ışıklı fln güzel ses kasmalık

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Yasin Uzun

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Gamepower, Rampage gibi kulaklıkları hayatta almam, aldırmam. Kalitesi çok kötü, uzun kullanımlar için kesinlikle uygun değiller.

Y KRAL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Yasin Uzun

equionx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Ahmet küçük
Çok fazla kanka ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hmm bi düşüniyim kanka
Düşün knk çok güzel ürün yarı yolda bırakmaz seni yani inceleme videosunu burdan izleyebilirsin

Top Bottom