Neler Yeni

Gamepower karmaşası, gamepower olmayan hazır sistem ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
Arkadaşlar öncelikle selam. Yeni ve ilk defa kendime bir bilgisayar alacağım, bütçem ne yazık ki öyle aman aman değil. Bildiğiniz gibi artık 5k sistem bile rezil denecek kadar kötü olabiliyor. İncehesap sitesinden hazır kasa sistem alacağım fakat şöyle bir sıkıntı var ki, 5 4k civarında sistemlerde gamepower kasaları dolu ve psu'lar falanda hep gamepower psular. yani şimdi bunu değiştirme veya iptal etme gibi bir imkanımda yok, çünkü seçenek yok. e benim bu bilgisayarı almam lazım. ne yapmam gerekiyor arkadaşlar ? başka sitelere baksam pahalı sistemler var bütçem uymuyor. bekle deseniz bekledikçe sistem pahalı oluyor dün 100 tl aşşağı olan yarın 100 tl artıyor anlamıyorum ki. bana bir öneri verirseniz sevinirim. Nedir bu gamepower mevzusu ? yani gerçekten abartmayacak ve tek tük anlatmayacak abilerim cevaplarsa sevinirim. şu c4 hahahah bomb planted muhabbetlerine girmeden güzelce anlatacakları bekliyorum

Techno08

80+ Gold
Gamegarajın kasaları ve malzeme kalitesi iyidir. Bakabilirsiniz.

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Arkadaşlar öncelikle selam. Yeni ve ilk defa kendime bir bilgisayar alacağım, bütçem ne yazık ki öyle aman aman değil. Bildiğiniz gibi artık 5k sistem bile rezil denecek kadar kötü olabiliyor. İncehesap sitesinden hazır kasa sistem alacağım fakat şöyle bir sıkıntı var ki, 5 4k civarında sistemlerde gamepower kasaları dolu ve psu'lar falanda hep gamepower psular. yani şimdi bunu değiştirme veya iptal etme gibi bir imkanımda yok, çünkü seçenek yok. e benim bu bilgisayarı almam lazım. ne yapmam gerekiyor arkadaşlar ? başka sitelere baksam pahalı sistemler var bütçem uymuyor. bekle deseniz bekledikçe sistem pahalı oluyor dün 100 TL aşşağı olan yarın 100 TL artıyor anlamıyorum ki. bana bir öneri verirseniz sevinirim. Nedir bu gamepower mevzusu ? yani gerçekten abartmayacak ve tek tük anlatmayacak abilerim cevaplarsa sevinirim. şu c4 hahahah bomb planted muhabbetlerine girmeden güzelce anlatacakları bekliyorum
Gamepower kalitesiz psu lar üretiyor.100 200 lira için sisteminiz yakarsınız.Hazır sistem yerine kedninizin tek tek toplamasını öneririm.

serialeris

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Yusuf
Arkadaşlar öncelikle selam. Yeni ve ilk defa kendime bir bilgisayar alacağım, bütçem ne yazık ki öyle aman aman değil. Bildiğiniz gibi artık 5k sistem bile rezil denecek kadar kötü olabiliyor. İncehesap sitesinden hazır kasa sistem alacağım fakat şöyle bir sıkıntı var ki, 5 4k civarında sistemlerde gamepower kasaları dolu ve psu'lar falanda hep gamepower psular. yani şimdi bunu değiştirme veya iptal etme gibi bir imkanımda yok, çünkü seçenek yok. e benim bu bilgisayarı almam lazım. ne yapmam gerekiyor arkadaşlar ? başka sitelere baksam pahalı sistemler var bütçem uymuyor. bekle deseniz bekledikçe sistem pahalı oluyor dün 100 TL aşşağı olan yarın 100 TL artıyor anlamıyorum ki. bana bir öneri verirseniz sevinirim. Nedir bu gamepower mevzusu ? yani gerçekten abartmayacak ve tek tük anlatmayacak abilerim cevaplarsa sevinirim. şu c4 hahahah bomb planted muhabbetlerine girmeden güzelce anlatacakları bekliyorum
Gamegaraj'da pollux sistem vardı çoğu kişi onu özelleştirerek alıyor Gamegaraj müşteri hizmetleri kalitesi,gönderim hızı da baya iyi forumda arma kısmına 5000TL yaz bulursun(psu kötü sadece sanırsam sorun yaşayan pek görmedim ama)

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
5 K ya rezalet kasa toplanmıyor. 5K ya normal bir insan için 5 yıl yetecek bir pc toplanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir konu açmak yerine bütçe belirterek sistem önerisi konusu açarsanız yardımcı olurlar

Pakhom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Haktan Adbl
Sabredebileceksen uzun aylar boyunca indirim kovalayabileceksen kendin topla baya faydalı oluyor.

melih abuaf

80+ Gold
En İyi Cevap
6
İncehesap zorunlu mu ?
Hazır sistemlerde Spec-Delta ile değiştirme seçeneği oluyordu diye hatırlıyorum ben.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabredebileceksen uzun aylar boyunca indirim kovalayabileceksen kendin topla baya faydalı oluyor.
dostum yaklaşık 2 yıldır bekliyorum ve ayrıca indirim yerine her türlü pahalı olmaya başlıyorlar

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
GP PSU aldığınız zaman "bilgisayarınız patlayacak" diye bir kaide yok.Ama almanıza da gerek yok çünkü daha güvenilir markalar varken boş yere GP alıp risk almaya gerek yok.
Hazır sistem alırken sadece İncehesap'tan bakmayın,sanırım İncehesap sistem fiyatlarını düşürmek için bütün sistemlerin kasasını Horizon kasa ve GP PSU ile değiştiriyor ve sistemler fiyatına göre iyi olmuyor.Bu süreçte GamingGen,Gamegaraj gibi sitelere mutlaka bakın,o sitelerde fiyatına göre alınabilecek güzel sistemler bulunabiliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
İncehesap zorunlu mu ?
Hazır sistemlerde Spec-Delta ile değiştirme seçeneği oluyordu diye hatırlıyorum ben.
dostum incehesap bana göre en uygun olanları topladığı için oraya bakıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ömer Faruk Mehmetoğlu
5 K ya rezalet kasa toplanmıyor. 5K ya normal bir insan için 5 yıl yetecek bir PC toplanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir konu açmak yerine bütçe belirterek sistem önerisi konusu açarsanız yardımcı olurlar
önceki dönemlere göre dedim . 5 ay öncesine kıyasla şuan 5kya alınan sistemler baya düştü.

Top Bottom