Neler Yeni

Gamepower kizaru aldım hata mı ettim?

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
yusuf ecer
Hocam stereo jak girişli benim bilgisayarımda jak girişi arızalı ondan dolayı usb olan kulaklıklara yöneldim buda seçeneğimi çok azalttı
Mesaj otomatik birleştirildi:

jak girişli hocam ya pcmde arızalı jak girişi ondan dolayı usb özellikle lazım
Dostum senin için bakınıyordum geldim tekrar. Şöyle bi fikir buldum ;
Corsair Void CA-9011206-EU Elite 7.1 Surround Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı 1.649,00 TL yerine 1.627,00 TL
https://paylaskazan.n11.com/n11mgm-4V5OXQYQH3 (link için kb mobildeyim sadece paylaşkazan olarak kopyalıyor) . N11de her gün 1000+ 100-125tl indirim kuponu oluyor
Kupon + nays ile alırsan 1300küsüre denk geliyor ve usb model. Tek eksiği rgb yok.

Nusret61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Nusret erbay
İlgilendiği Kategoriler
Pc bisiklet
Merhabalar bir süredir kulaklık arayışı içerisindeydim limitim 1200-1400 e kadar çıkabiliyordu. Fakat istediğim kulaklık usb girişli olması gerekliydi ve mikrofon kalitesi de önemliydi tabi. Bir kaç saat önce gamepower kizaruyu 815tl ye sipariş ettim. Fakat şimdi corsair hs60 pro adlı kulaklığı gördüm sizce iptal edip onu mu almalıyım? Yoksa kizaru iyi midir?

Kizaru:

Hs60 pro:
reis 5 ay kizaru kullandım memnundum fakat kyruse modeliyle karşılaşana kadar indirimde yakalarsan öneririm

mikrofon sesi daha temiz
daha yüksek ses
kulağa tam oturan pedleri
ve benim hoşuma giden gri renkli olması

bunlar artıları

Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar bir süredir kulaklık arayışı içerisindeydim limitim 1200-1400 e kadar çıkabiliyordu. Fakat istediğim kulaklık usb girişli olması gerekliydi ve mikrofon kalitesi de önemliydi tabi. Bir kaç saat önce gamepower kizaruyu 815tl ye sipariş ettim. Fakat şimdi corsair hs60 pro adlı kulaklığı gördüm sizce iptal edip onu mu almalıyım? Yoksa kizaru iyi midir?

Kizaru:

Hs60 pro:
temizinden game power kyruse al çok daha iyi ben şuan kullanıyorum bundan önce kizaru kullanıyordum iptal et kyruse al :))

Top Bottom