Neler Yeni

GamePower Kizaru kulaklık, sürücüler arasındaki ses farklılığı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem ÖZTÜRK
Merhaba, birkaç gün önce GamPower Kizaru kulaklığını aldım. İnternet kafede denemiştim ve gayet yüksek ve kaliteli bir sesi vardı. İnternet sitesinden yeni çıkardıkları, aşağıda ekran görüntüsünü paylaştığım sürücüyü yükledim, ancak ses seviyesi oldukça düştü ve RGB kontrolü çalışmıyordu. Ekolayzer ayarlarını düzenledim, ancak ses hala düşük kaldı. Araştırma yaparak eski bir sürücü buldum ve onu yükledim. Bu sürücüyle ses seviyesi arttı, ancak Virtual 7.1 açıkken büyük bir cızırtı sesi geliyor. 3D ses efekti açıkken sorun yaşamıyorum. Bazı durumlarda, Virtual 7.1 kapalı olsa bile bilgisayar açılırken aynı sorunu yaşıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yeni Sürücü:
image.jpg

Eski Sürücü:
image (1).jpg

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
yeni driverde EQ yazan yeri sağa kaydırıp açman gerek hocam yoksa ses kötü geliyor bendede var aynı kulaklık aynı driver ile ses şuan windowsta 8 te kullanıyorum çok ses çıktığı için

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem ÖZTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yeni driverde EQ yazan yeri sağa kaydırıp açman gerek hocam yoksa ses kötü geliyor bendede var aynı kulaklık aynı driver ile ses şuan windowsta 8 te kullanıyorum çok ses çıktığı için
Hocam yeni driverda hangi ayarı açarsam açayım sanki hiç bişi değişmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Erdem ÖZTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çözüm iki driver birden yükledim eski driverden EQ ayarlarını yaptım yeni driverdan 7.1 açtım harbi işe yaradı.

Top Bottom