Neler Yeni

Gamepower Kizaru nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Evet kullandım kullanması keyifli sesi güzel veren bir kulaklık, mikrofonu gayet iyi, padler yumuşak ama kaba bir kulaklık baskı yapar mı bilmiyorum kafa yapısına göre değişiklik gösterebiliyor fazla terletmiyor ilk günlerde çok terletmişti ondan sonra pek terletmemişti, gözlükle kullanım için uygun bir headset değil, titreşimi güzel ve gayet kuvvetli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen öyle drop plus daha kibar bir kulaklık kizaruya göre kizaru kaba bir kulaklık ama titreşim motoru ve sürücü olarak büyük olsada şans işi dipsesli çıkabiliyor, drop plus daha iyidir diyebilirim.
Kafa bandından dolayı Gamepower Kizaru seçiyorum.Teşekkür ederim.Son olarak,Kizaru'nun kafa bandı her kafaya uyum sağlayan bant değil mi?Ses kasması iyi mi?USB-Micro USB dönüştürücü alsam telefonda video izlemek için de kullanabilir miyim?

Barisware

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Barış
Kafa bandından dolayı Gamepower Kizaru seçiyorum.Teşekkür ederim.Son olarak,Kizaru'nun kafa bandı her kafaya uyum sağlayan bant değil mi?Ses kasması iyi mi?USB-Micro USB dönüştürücü alsam telefonda video izlemek için de kullanabilir miyim?
Kafa bandı gayet iyi her kafaya uyum sağlar diye düşünüuorum, dönüştürücü ile kullanabilir misin onu tam bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,463
Üyeler
156,927
Son üye
remielimanyagı
Top Bottom