Neler Yeni

GamePower Kizaru Pro mu GamePower Kyruse Pro mu hangisi alınır

'senju

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
mirac ali
GamePower Kizaru Pro mu GamePower Kyruse Pro mu hangisi alınır yardim ederseniz sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ömer Temiz
GamePower Kizaru Pro mu GamePower Kyruse Pro mu hangisi alınır yardim ederseniz sevinirim
yaklaşık 3 aydır kizaru kullanıyorum çok memnunum bi sıkıntısını görmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ömer Temiz
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ömer Temiz

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Kemal
Kizaru pro nun ne olduğunu bilmiyorum ama kizaru kullanıyorum 53mm sürücüleri ile titreşim özelliği ile çok keyifli müzik deneyimi sunuyor bu kulaklığın kronik sorunu dipses dir bazen dipses yapabiliyor boşta dururken kulağınızda tıss sesi hafiften onu belirteyim ama RGB li klavye vb bağlayınca dipses kesilebiliyor garip bir konu ben müzik için frlan aşırı öneriyorum titreşim felan müko diyim ben sana mikrofonu da yeterli 1 yılı aşkın zamandır kullanıyorum herhangi bir aşınma deformasyon görmedim öneriyorum ama bu fiyat bandında daha güncel varsa modeller onlara da bakılabilir (bendeki pro değil normal kizaru)

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Ömer Temiz
Kizaru pro nun ne olduğunu bilmiyorum ama kizaru kullanıyorum 53mm sürücüleri ile titreşim özelliği ile çok keyifli müzik deneyimi sunuyor bu kulaklığın kronik sorunu dipses dir bazen dipses yapabiliyor boşta dururken kulağınızda tıss sesi hafiften onu belirteyim ama RGB li klavye vb bağlayınca dipses kesilebiliyor garip bir konu ben müzik için frlan aşırı öneriyorum titreşim felan müko diyim ben sana mikrofonu da yeterli 1 yılı aşkın zamandır kullanıyorum herhangi bir aşınma deformasyon görmedim öneriyorum ama bu fiyat bandında daha güncel varsa modeller onlara da bakılabilir (bendeki pro değil normal kizaru)
bende dip ses olayı yok

'senju

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
mirac ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dip sesin kesilmis hali pro modeli tek fark hi fi olmasi icinde Kyruse ile Kizaruya bakinca ikiside ayni ozelliklere sahip ama karar veremedim

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
176
İsim
Kemal
Valla fark yok arasında diyorsan hangisi daha yeni çıktıysa ve fiyatları aynıysa tabi onu tercih et zaten ses aynıdır kyrus da dinamik sürücülü ve neodimyum diyor da ne kadar fark eder bilmiyorum hangisi daha yeni

'senju

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
mirac ali
Valla fark yok arasında diyorsan hangisi daha yeni çıktıysa ve fiyatları aynıysa tabi onu tercih et zaten ses aynıdır kyrus da dinamik sürücülü ve neodimyum diyor da ne kadar fark eder bilmiyorum hangisi daha yeni
ya fiyat olarak bakarsak kizaru 60tl kadar daha pahalı pek bi fark yok sadece emin olamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,453
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom