Neler Yeni

Öneri Gamepower kulaklık alınır mı?

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Teja
Arada 50 TL fark yok g432 1440 fujin 1400 40 liraya yaz ayları alev alma garanti

Ysuflix

80+ Gold
başta kullansan şu dili haklı olan sensin tutupda ağzı olan konuşuyor gamepower kötülüyor dersen insanlar da sana öyle yaklaşır
Agam tahammül edememeye başladım önüne gelene çöp diyemez kimse Abdullah abi aylar önce bundam sebep bi konu açtı forum yıkıldı o konudan sebep yine haklıyım kusura bakmayın yani

eren28tr

80+ Gold
Gamepower rampage gibi markaların ürünleri alınmaz.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Efe Erdoğan
Alma , geçen yaz ucuz diye bi tane kulakligini aldık kardeşime 4 5 ayda bir sol tarafı bozuluyor 3. Kez garantiye götürecem bayramdan sonra
al bak aynısı oluyordu geçmiş mesajımda yazdım yüzde doksan böyle oluyor bu markalar hyperx aldım parasını verip kafa rahat 4-5 gamepower alcağınıza bozup bozup 1 tane adam gibi bişey alın devam edin

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Doğukan
Kulaklıktan bahsediyoruz he bahsetmiyosak ben klavyesini de sorunsuz kullandım monitörünü de deneyimledim idare ederdi mouseundan da çok memnundum kulaklığından da hala memnunum siz parasına göre imkansızı bekliyosunuz ya
olay senin memnun kalman değil teknoloji şans işidir sana sorunsuz ürün denk gelmiş olması yüksek ihtimal ama bu ürünlerinin kronik sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmiyo ki bunu ben demiyorum git kaç tane forum gezersen gez hatta şikayetvara bile bak görürsün

Eymen_11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eymen öztürk
al bak aynısı oluyordu geçmiş mesajımda yazdım yüzde doksan böyle oluyor bu markalar hyperx aldım parasını verip kafa rahat 4-5 gamepower alcağınıza bozup bozup 1 tane adam gibi bişey alın devam edin
hangi model hyperx?

Ysuflix

80+ Gold
olay senin memnun kalman değil teknoloji şans işidir sana sorunsuz ürün denk gelmiş olması yüksek ihtimal ama bu ürünlerinin kronik sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmiyo ki bunu ben demiyorum git kaç tane forum gezersen gez hatta şikayetvara bile bak görürsün
Şikayet vara hangi marka hakkında bakarsan bak şikayet görürsün. Ben kendi memnun olmamdan bahsetmiyorum temel nokta birçok kişiye aldırdım bende çok ürününü kullandım sıfır olumsuzluk

Top Bottom