Neler Yeni

Öneri Gamepower kulaklık alınır mı?

Dogukappa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Doğukan
2000 max 2100
Mesaj otomatik birleştirildi:

razer blackshark v2 x hoşuma gitti o nasıl
bu bütçede alabileceğin en iyi kulaklık v2x zaten anakartının ses yongası kötüysede ileride yanına bi ses kartı çekersin

Şikayet vara hangi marka hakkında bakarsan bak şikayet görürsün. Ben kendi memnun olmamdan bahsetmiyorum temel nokta birçok kişiye aldırdım bende çok ürününü kullandım sıfır olumsuzluk
forumlarda binlerce sorunlu gamepower ürünlerini görmezden geliyorsun yani :D peki hocam gamepower kullanmaya devam edin

Eymen_11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eymen öztürk
bu bütçede alabileceğin en iyi kulaklık v2x zaten anakartının ses yongası kötüysede ileride yanına bi ses kartı çekersin

forumlarda binlerce sorunlu gamepower ürünlerini görmezden geliyorsun yani :D peki hocam gamepower kullanmaya devam edin
b450m-a pro kullanıyorum pek sorun çıkartmaz umarım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Murat Öztürk
Gamepower veya havit marka kulaklık alınır mı??
Kral gamepower kizaru pro 7.1 titreşimli kulaklık var hem tasarım olarak sık hemde ses olarak yeterli
Kulaklıkta bass modu var çok güzel bir özellik yazılım üzerinden kontrol edebilirsin
Dayanıklılık konusuna gelirsek bulunduğum bölgedeki internet kafede 1 yıldır yıpranmadan kullanıldı yani internet kafe gibi bir ortamda kullanılarak sağlam kalmayı başardı
0 alıp gönül rahatlığıyla kullanabilirsin
Fiyatı da bence ideal 1600 TL n11 den aldım ben 1 hafta oldu

Ysuflix

80+ Gold

görmezden gelmiyorum kendi ve çevremin deneyimlerine göre markayı seviyorum ve öneriyorum

Top Bottom