Neler Yeni

Öneri Gamepower kulaklık alınır mı?

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,493
İsim
eren kılıçoğlu

TRErdeNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
Gamepower veya havit marka kulaklık alınır mı??
Hocam Jbl 350 quantum 2.2 k civarı veya steelseries arctis 1 öneririm oda 3 k civarı jbl bende var ses olarak inanılmaz bir kulaklık hoparlör olarak harman kardon kullanıyor araba sektöründe dünyanın en kaliteli hoparlörlerini üretiyor zaten.

Ysuflix

80+ Gold
Haklısın maalesef. Doğru bilgiye ulaşmakta bir o kadar uğraştırıcı. Ben bir şey söylerken kaç kere düşünüyorum. Doğruluğunu araştırıyorum öyle söylüyorum.
Çoğu kişi farkında değil kendilerini geliştirmeleri lazım zamanla olur umarım.
Umarım dostum türk halkının özellikle d.a. forum halkının buna ihtiyacı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamepower ürünleri alınmaz havit 2000p alıyorsan alabilirsin 800 TL olması lazım.
Bak bi tane dahabhajdakdkwkd susun ya

Ysuflix

80+ Gold
önüne gelene çöp değil hocam gamepowerin monitörünü kulaklığını klavyesini deneyimlemiş biri olarak alınmaz diyorum bu bir önyargı değil tecrübe örneğin birçok monitöründe aşırı ısınma sorunu var kronik olarak klavyelerinde belli bi süre sonra tuş algılamama sorunu var daha çok örnek vardır
Kulaklıktan bahsediyoruz he bahsetmiyosak ben klavyesini de sorunsuz kullandım monitörünü de deneyimledim idare ederdi mouseundan da çok memnundum kulaklığından da hala memnunum siz parasına göre imkansızı bekliyosunuz ya

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan
ağzı olan konuşmuyor insanlar burada deneyimlerini paylaşıyorlar sizi saçma sapan üslubunuzdan dolayı kınıyorum. böyle orta halli markalarda en büyük bela kablo temassızlığı ile başlıyor ardından tek taraftan ses kesilmesi gibi şeylerle devam ediyor çok deneyimledim 4 gamepowerin 4 üde temazsızlık sorunu yapıyorsa afedersiniz sorun bende değil markanın kulaklığındadır ağzı olan da konuşur deneyimleyende konuşur gamepower de çöptür.

Eymen_11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Eymen öztürk
hangi modeli almalıyım çok fazla var çünkü

Ysuflix

80+ Gold
Bende Jin modeli var çok güzel tam f/p cidden ağzı olan konuşuyor al hacı
Bende aynısını kullanıyorum medusayı 3 yılda zor öldürdüm ölünce jin aldım gayet iyi

Bünyamina

80+ Gold
Umarım dostum türk halkının özellikle d.a. forum halkının buna ihtiyacı var

Bak bi tane dahabhajdakdkwkd susun ya
Genel olarak böyle ya diğerlerinde durum mükemmel değil. Tabi böyle bir şeyi geliştirmek içinde farkındalık çok önemli öz eleştiri önemli bir sürü sayarsın.

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Teja
Eyvahhh! hayatında kaliteli bir kulaklık görmemiş adam konuşuyor gamepower övüyor bir defa deri kulaklık alınmaz yaz aylarında kumaş daha rahat hafif ve terletmez sistem kalitesi önemli bir Logitech razer uygulaması hayal edilemez gamepower fujin alcana al blackshark v2x i rahat kullan al Logitech g432 rahat kullan hayatınızda Kulaklık görmediniz konuşuyorsunuz

Ysuflix

80+ Gold
iyi diyende çok var çok kötü diyende çok var arada kaldım
Hocam çevremde arkadaşlarım kuzenim falan gamepower çok kullanan var birinden de olumsuz bişe duymadım

Eyvahhh! hayatında kaliteli bir kulaklık görmemiş adam konuşuyor gamepower övüyor bir defa deri kulaklık alınmaz yaz aylarında kumaş daha rahat hafif ve terletmez sistem kalitesi önemli bir Logitech razer uygulaması hayal edilemez gamepower fujin alcana al blackshark v2x i rahat kullan al Logitech g432 rahat kullan hayatınızda Kulaklık görmediniz konuşuyorsunuz
Aga her şey parasına göre bu gamepower kaç tl ki logitechle karşılaştırıyosun azcık kafayı kullan

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Efe Erdoğan

Hocam çevremde arkadaşlarım kuzenim falan gamepower çok kullanan var birinden de olumsuz bişe duymadım

Aga her şey parasına göre bu gamepower kaç tl ki logitechle karşılaştırıyosun azcık kafayı kullan
başta kullansan şu dili haklı olan sensin tutupda ağzı olan konuşuyor gamepower kötülüyor dersen insanlar da sana öyle yaklaşır

Top Bottom