Neler Yeni

Gamepower MEI RGB Kullanan Var Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Polat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji yardım, bilgisayar teknik sorunlar vb.
Instagram
polattkrm
Steam
⛧ ~ Orincc
Discord
Kero#2926

Gamepower MEI RGB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı​

Arkadaşlar alacağım kulaklık bu F/P bir kulaklık almak istedim oldukça uygun fiyatlı araştırıyordum karşıma bu kulaklık çıktı bir kaç inceleme videosunu izledim fakat kullanan kardeşlerimde bi yorumlarını duymak isterim uzun vadede herhangi bir sorun yarattı mı veya memnun musunuz? Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için.

kaanlock

80+

Gamepower MEI RGB 7.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı​

Arkadaşlar alacağım kulaklık bu F/P bir kulaklık almak istedim oldukça uygun fiyatlı araştırıyordum karşıma bu kulaklık çıktı bir kaç inceleme videosunu izledim fakat kullanan kardeşlerimde bi yorumlarını duymak isterim uzun vadede herhangi bir sorun yarattı mı veya memnun musunuz? Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için.

Elegante

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mert-Uzun
Ben uzun süre önce kullandım ses kalitesi olarak fiyatına göre iyi performans veriyordu lakin pedler belirli süre sonunda soyulmaya başlıyor. Sonra kabloya takılmalar yere düşürmeler sonucunda tek tarafını kaybettim ses olarak :D ondan sonrada değiştirdim. ( Cs oynarken ses düzeyini ayarlama yapmadan 40 seviyelerinde max tutuyordum ve öyle oyunu oynuyordum benim için idealdi. Kısaca alınabilir.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kulaklığı 3-4yıl kullandım. Uzun kullanımda pedlerdeki deriler soyulmuştu. Bende geçen yıl bütün derileri soydum. Şu an kadifemsi yapıda güzel. 2 saat kafanda durunca çok bir şey olmuyor ama 2 saati geçince baya ağrı yapıyor. Mikrofonu MÜKEMMEL. Mikrofon konusunda baya çalışmışlar ve gerçekten çok iyi bir mikrofona sahip. Ses kalitesi orta. Oyunlarda ses kastırıyor. Benim kulaklığa puan 10 üzerinden ya 5'tir ya da 6' dır. Güzel kulaklık. İdarelik alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Kerem Polat
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji yardım, bilgisayar teknik sorunlar vb.
Instagram
polattkrm
Steam
⛧ ~ Orincc
Discord
Kero#2926
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kulaklığı 3-4yıl kullandım. Uzun kullanımda pedlerdeki deriler soyulmuştu. Bende geçen yıl bütün derileri soydum. Şu an kadifemsi yapıda güzel. 2 saat kafanda durunca çok bir şey olmuyor ama 2 saati geçince baya ağrı yapıyor. Mikrofonu MÜKEMMEL. Mikrofon konusunda baya çalışmışlar ve gerçekten çok iyi bir mikrofona sahip. Ses kalitesi orta. Oyunlarda ses kastırıyor. Benim kulaklığa puan 10 üzerinden ya 5'tir ya da 6' dır. Güzel kulaklık. İdarelik alınır.
Eyvallah reis yorumun için <3

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,798
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom