Neler Yeni

Yardım Gamepower Ogre RGB yazılım hatası alıyorum yardım lütfen

aliaarslann01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ali Arslan
arkadaşlar evet eminim klavyem RGB, rainbowdur belki o yüzdendir diye yazmanıza gerek yok şu hatayı alıyorum "device is not detected, the key settings can not be displayed!" nasıl çözebilirim biliyor musunuz?

ParlaMert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mert
arkadaşlar evet eminim klavyem RGB, rainbowdur belki o yüzdendir diye yazmanıza gerek yok şu hatayı alıyorum "device is not detected, the key settings can not be displayed!" nasıl çözebilirim biliyor musunuz?
.

Son düzenleme:

aliaarslann01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ali Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bizde biliyoruz googlenin ne olduğunu, direk yazıp çözüm bulamayınca foruma geliyoruz çözümünü biliyosan söyle, eminim videodaki yazılımı denememişsindir. videoda verdiği yazılım çalışmadığı için buraya sordum güzel kardeşim :)

pejura

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Mehmet Can Eker
Gamepower ogre, warlock ve bir çok modeli kronik sorunlu. Warlock almak gibi bir hatayı düşmüştüm 3 sene önce, bozuldu servise gönderdim daha çok bozdular. Şikayetçi oldum sıfır Calypso mor switch gönderdiler. Kronik bir arıza geçiçi çözümler bulsanız bile tekrarlıyor. Yeni falan aldıysanız direk iade edin hocam. Ek olarak hataya dair, bu sorunlar genellikle kesin olmamakla beraber usb sürücüsünün tam beslememesinden veya usb çıkışında ki arızadan kaynaklı olabiliyor, farklı bir usb portuna takıp test etmenizi öneririm, mümkünse farklı bir bilgisayar üzerinde de deneyebilirsiniz.

Top Bottom