Neler Yeni

Gamepower Ogre vs Logitech G213

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Hamza Külünkoğlu
Arkadaşlar selam,

Gamepowe markasının monitörünü kullanıyorum 3 senedir ve hiç sorun yaşamadım. Şimdi klavye ihtiyacım doğdu ve ogre ürününe denk geldim. Kullanan var mı? Kronik sorunları varmış ama yeni seriyle düzeltilmiş diyorlar. Blue yerine Red switch tercih edeceğim. Logitech G213 le fiyatları çok yakın. Sizce hangisini veya bunlar dışında 1000 tl ye kadar hangi klavyeyi tercih etmeliyim?

NespaY

80+ Silver
Arkadaşlar selam,

Gamepowe markasının monitörünü kullanıyorum 3 senedir ve hiç sorun yaşamadım. Şimdi klavye ihtiyacım doğdu ve ogre ürününe denk geldim. Kullanan var mı? Kronik sorunları varmış ama yeni seriyle düzeltilmiş diyorlar. Blue yerine Red switch tercih edeceğim. Logitech G213 le fiyatları çok yakın. Sizce hangisini veya bunlar dışında 1000 TL ye kadar hangi klavyeyi tercih etmeliyim?
Gamepower Ogreyi ben kullandım 6. ayda kronik sorunu başladı ve bozuldu, Logitech g213 ise Logitech'in en kötü klavyelerinden biridir 2'side alınmaz, Redragon k552 ye bakabilirsiniz.

Eksofed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Hamza Külünkoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senin sorun yaşadığın küçük enter mı büyük enterlı modeli mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kutay Orhan
Arkadaşlar selam,

Gamepowe markasının monitörünü kullanıyorum 3 senedir ve hiç sorun yaşamadım. Şimdi klavye ihtiyacım doğdu ve ogre ürününe denk geldim. Kullanan var mı? Kronik sorunları varmış ama yeni seriyle düzeltilmiş diyorlar. Blue yerine Red switch tercih edeceğim. Logitech G213 le fiyatları çok yakın. Sizce hangisini veya bunlar dışında 1000 TL ye kadar hangi klavyeyi tercih etmeliyim?
ikisini de kullandım.
ogre de kronik tekleme sorunu var.
sayamayacağım kadar garantiye gönderdim.
g213 ten ise gayet memnunum f/p klavye.
eğer çok pahalı bir klavye aramıyorsan g213 tercih edebilirsin uzun süreler götürür.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,555
Üyeler
152,693
Son üye
metamor
Top Bottom