Neler Yeni

Gamepower Saber tepkime süresi çelişkisi sorunu

timegemus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ege Tarımer
GamePower Saber RGB aldım. Şuan yolda ama bende hastalık gibi bişey var geelene kadar bir sürü araştırdım daha iyisi var mı özelliklerine falan baktım daha iyisi varsa alayım diye. Neyse ben karar verdim herşeyi netleştirdim ama klavye 1000 hz yazıyor ama 2ms tepkime süresi var nasıl olabiliyor? 1000 hz = 1 ms değilmi ? eeqe.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
1000Hz program üzerinden ayarlanabiliyordur. Default olarak 2ms idir. Macro yazılımından bunu 1000Hz'e kadar yükseltebileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. Mousem öyle benim. Oradan yola çıkıyorum.

timegemus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ege Tarımer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1000Hz program üzerinden ayarlanabiliyordur. Default olarak 2ms idir. Macro yazılımından bunu 1000Hz'e kadar yükseltebileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. Mousem öyle benim. Oradan yola çıkıyorum.
Kendi mousem g300 s doğal olarak 500 hz de gelmişti 1000e çıkarttım.Ogre de duymuştum hz arttırılabiliniyormuş, ama bunda bilmiyordum . Ürün elime ulaştığında bakacağım umarım olur olmazsa tekrar buraya gelirim.. Teşekkürler iyi akşamlar.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Kendi mousem g300 s doğal olarak 500 hz de gelmişti 1000e çıkarttım.Ogre de duymuştum hz arttırılabiliniyormuş, ama bunda bilmiyordum . Ürün elime ulaştığında bakacağım umarım olur olmazsa tekrar buraya gelirim.. Teşekkürler iyi akşamlar.
Ogre ve Saber Gamepower'a ait modeller olduğu için Saber'da yüzde yüz diyebiliriz vardır.

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ
2020.12.31-20.23.png
Ogre de Arttırılabiliyor Evet.

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
O zaman klavye 1000 hz ama 2 ms olmuyor mu ? Yada yanlış yazmış olabilirler mi
Dostum 125Hz-250Hz-500Hz-1000Hz diye onun ayar seçenekleri olur programda. Sen ordan hangi tiki seçersen klavye o tepkime süresinde çalışır. Konunun üzerinde konuşmaya gerek yok. Gayet güzel açıkladığımı düşünüyorum ilk yorumda. Makro programınızı inceleyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüleOgre de Arttırılabiliyor Evet.
Ogre'den memnun musun? Ne zamandır kullanıyorsun? Biraz bahseder misin?

timegemus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ege Tarımer
Dostum 125Hz-250Hz-500Hz-1000Hz diye onun ayar seçenekleri olur programda. Sen ordan hangi tiki seçersen klavye o tepkime süresinde çalışır. Konunun üzerinde konuşmaya gerek yok. Gayet güzel açıkladığımı düşünüyorum ilk yorumda. Makro programınızı inceleyin.

internetten baktığım kadarıyla hertz seçeneği yok saberda

internetten baktığım kadarıyla hertz seçeneği yok saberda
Çok arada kaldım iade etsem mi 1ms istiyodum

Son düzenleme:

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ

Ogre den Önce Warlock Kullandım Onun Sayesinde Mekaniğe Çok Alıştım SOnra HyperX Alloy Core a Geçtim Mekanik Sevdası Olunca Bilek Desteği Olan Almalıyım Dedim önce Katana RGB Aldım Hatalı Geldi Sonra Ogreyi Gördüm Aldım Çok Memnunum Açıkçası Işık Kalitesi Olsun Bilek Desteği Olsun Yazılımsal Destek Var Yani Çok Bütçeniz Yoksa Tercih Edilebilir.

timegemus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ege Tarımer
Ogre den Önce Warlock Kullandım Onun Sayesinde Mekaniğe Çok Alıştım SOnra HyperX Alloy Core a Geçtim Mekanik Sevdası Olunca Bilek Desteği Olan Almalıyım Dedim önce Katana RGB Aldım Hatalı Geldi Sonra Ogreyi Gördüm Aldım Çok Memnunum Açıkçası Işık Kalitesi Olsun Bilek Desteği Olsun Yazılımsal Destek Var Yani Çok Bütçeniz Yoksa Tercih Edilebilir.
size türkçe baskılı olarak mı geldi ?

Sirwenshi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Alperen DEYNEKLİ
Top Bottom