Neler Yeni

Gamepower Warlock Compact Red Switch Sizce Nasıl?

EVKO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Evrim
Aşağıya yazacağım aynı yazıyı, Donanım Arşivi Facebook Grubunda da paylaşmıştım. Daha geniş çaplı destek alabilmek için aynı yazıyı buraya da yazmaya karar verdim. Umarım yanlış düşünmemişimdir :)

"
Merhaba, çok oyun oynayan biri değilim ancak interneti, araştırmayı çok sık kullanan biriyim. Dün birden, kendime taşıması kolay, küçük bir klavye alayım dedim ve araştırdığım kadarıyla, şu anlık, çok da pahalı olmayacak şekilde en ortancası Gamepower markasının Warlock Compact modeli. Çok sesli de istemediğimden kırmızı switch seçeneğinin olması bence ideal. Numlock tuş takımı da olsa fena olmazdı ama bu sefer de boyutu artardı. Fakat, cihazın en-boy ölçülerine dair bir bilgi bulamadım, cihaza sahip olan veya bilgisi olan var mı Kaç cm olduğu konusunda? Kolay taşınabilir mi sizce? -Ağır olduğunu okudum ama olsun- "
Bir bilgisayar klavyesi ve iç mekan görseli olabilir

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz
Aşağıya yazacağım aynı yazıyı, Donanım Arşivi Facebook Grubunda da paylaşmıştım. Daha geniş çaplı destek alabilmek için aynı yazıyı buraya da yazmaya karar verdim. Umarım yanlış düşünmemişimdir :)

"
Merhaba, çok oyun oynayan biri değilim ancak interneti, araştırmayı çok sık kullanan biriyim. Dün birden, kendime taşıması kolay, küçük bir klavye alayım dedim ve araştırdığım kadarıyla, şu anlık, çok da pahalı olmayacak şekilde en ortancası Gamepower markasının Warlock Compact modeli. Çok sesli de istemediğimden kırmızı switch seçeneğinin olması bence ideal. Numlock tuş takımı da olsa fena olmazdı ama bu sefer de boyutu artardı. Fakat, cihazın en-boy ölçülerine dair bir bilgi bulamadım, cihaza sahip olan veya bilgisi olan var mı Kaç cm olduğu konusunda? Kolay taşınabilir mi sizce? -Ağır olduğunu okudum ama olsun- "
alınmaz tuşları çabuk bozuluyor.

• Beğen
Reaksiyonlar: EVKO

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
  • Beğen
Reaksiyonlar: EVKO

EVKO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Evrim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Muhteşem
Reaksiyonlar: RefX

Turacula

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Turancan keskin
Kuzenim aynı klavyeyi kullanıyor ama pek memnun deilmş.Bazen tuşlar basmıyormuş tavsiye etmem

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1

"
Kötü alınmaz, onun yerine https://www.n11.com/urun/gamenote-k...N67qy0k5Idw99OLWQQSpemsr_dWGHsisaAnsrEALw_wcB bu modeli alın.

Top Bottom