Neler Yeni

Gamermarkt dolandırıcılığı

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Bu site zaten dolandırıcı. Bazı satan kişilere hesabı geri aldınız diye dava açmaya çalışıyorlardı en son.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hesap alıp satmanın yasak olduğu bir platformda niye 4k'nı bir yere bağlarsın ki? Baştan mantıksız bir süreç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
poyraz sezer
4 k ya hesap almak yerine dizseydin kendine ait maille yeni hesap açsaydın keşke. eskiden bu sınırsız kilitleme yoktu. baktılar çok alım satım oluyor ve hesap bilgileri değişiyor böyle bir çözüm getirmişler. 2 defa satılmış büyük ihtimalle hesap artık kullanılmaz. bir nevi sınırsız ban yedi gibi bir şey hesap

The GodFather

80+ Silver
Geçmiş olsun, büyük ihtimalle satıcı hesabı geri almaya çalışmıştır.

kueex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Servet Kont
bi site ile alakali bi durum degil herhangi bir sitede dolandiriciyada denk gelebilirsin adam parayi aldiktan 1 gun sonra veya 1 saat icinde destek olusturup hesabi geri alabiliyor bunun siteyle degil saticiyla alakasi var
Site sipariş sonrası destek vereceğinin sözünü veriyor. Hesap geri alınmasında veya erişim kaybı yaşanmasında yardımcı olabileceği belirtiliyor. Canlı destekle iletişime geçtiğinizde sipariş sonrası destek olduğunu söylüyor.

LostNoc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Caner Karadağ
Bi soğuk su iç önce, sonra bi hesaba nasıl 4k para veririm diye düşün

Hasan344

80+ Gold
Bu sitenin suçu değil yalnız.

meth4sX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
ahmet alaca
Hesabı satan parasını cebine atmış. Hesabı sattım , benden çıktı diye neden geri almaya çalışır anlamak güç. Alamazsam da kimseye yâr olmaz kilitlettiririm demiş belli ki bunu da anlamak güç. Sitenin kimliklerle birlikte aynı karede fotoğraf yüklemeyi şart koşması gerekiyor bence. Her hangi satıcı kaynaklı bir sorun olduğunda da bu bilgilerin alıcıyla yasal işlem başlatmak için paylaşılması gerektiği kanaatindeyim ama zaten hesap alış satışı yasal değil. İnisiyatifler silsilesinden medet ummak bu şekilde alışverişler. Geçmiş olsun.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
4400 TL'ye hesap alıyorsun ve zaten yaptığın legal bir şey değil. Sonra gel yardım iste ama üzgünüm sadece git bir bardak soğuk su iç ve böyle bir hataya bir daha düşmeyeceğin konusunda 100 kere yemin et :D
Legal bir şey değil ne demek? Hangi kanunda valorant hesabı satın alınamaz satılamaz diyor. Komedi misiniz arkadaş siz ? Oyun bunu yasaklaması bunu illegal yapmıyor.
Gamermarkt satış sözleşmesi gereğince ne yapılması gerekiyorsa onu yapılmasını istiyorum. Dostum 200 dolar gibi sayıdan bahsediyoruz benim için önemli bir abartılacak sayı değil. Hesap geri alınırsa ücret/hesap iadesi yapılacağını sözünü veriyor. Başka insanların mağdur olmaması ve sitenin asıl yüzünü ortaya çıkarmak istedim. Hep iyi yorumlar var site hakkında kötü yorumları siliyorlar.
Hesabın satıcı tarafından geri alındığı durumlarda satıcıdan para geri alınıyor. Burada satıcının hesabı geri aldığının bir kanıtı yok site bunu söylüyor. Güvenlik sebebi ne demek ?

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
Legal bir şey değil ne demek? Hangi kanunda valorant hesabı satın alınamaz satılamaz diyor. Komedi misiniz arkadaş siz ? Oyun bunu yasaklaması bunu illegal yapmıyor.

Hesabın satıcı tarafından geri alındığı durumlarda satıcıdan para geri alınıyor. Burada satıcının hesabı geri aldığının bir kanıtı yok site bunu söylüyor. Güvenlik sebebi ne demek ?
Tabi ki silah zoru yok burada ne yaparsa yapsın ama gördüğümüz gibi kendine yazık etmiş oluyor arkadaş. 4400 TL az bir para değil. Ben 1000 TL'ye çok güzel skinlerle hesap dizdim. Aç gözlülüğün sonucu 4000 TL'mi çöpe atmadım şükür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunun yasaklaması gayette illegal yapıyor eğer legal bir şey olsaydı zaten boşuna ban atmazlardı hesaplara :D asıl komedi sensin bence

kueex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Servet Kont

Dostum bu hesap daha önceden geri alınmış bir hesap benden önce bir kişi daha dolandırılmış olduğunu düşünüyorum. İlk kez geri çektiklerinide geri çekebiliyorlar, 2.kez geri çekmek istediklerinde güvenlik sebebiyle kalıcı olarak kapatılıyor. Sitenin satış sözleşmesi 4.5 maddesinde güvenlik sebebiyle kilitlenmesinden satıcı sorumlu tutulmakta olduğu yazılıyor. Yani bende hesap sattım ücret iadem gerçekleşmezse bende sattığım hesapları geri çekmeyi düşünüyorum.

Erai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
eray
ben şimdiye kadar bir sürü hesap alıp sattım aynı siteden hiçbir sorun yaşamadım denk gelebiliyor demek ki yazık olmuş geçmiş olsun

Top Bottom