Neler Yeni

GamerMarkt sitesinden League of legends hesabı satmalı mıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Atahan
Öncelikle söylemek istiyorum ki daha önce bir çok hesap sattım bu site üzerinden ve şu ana dek bir sorunla karşılaşmadım. Ancak sattığım hesapların maks tutarı 525 TL idi yani olası bir sorunda dahi benden isteyebilecekleri para hep sınırlıydı (525 lira için gidip 5000 TL isteyemezler onlar bile dimi yani ?) Şuan satmak istediğim hesap değerli ve 5000 lira meblağlarında düşünüyorum ücret olarak ama bu elbette ki sorunları beraberinde getiriyor. Ya alan kişi çaldırır yada tekrar satar sonra alanlardan biri çaldırır yada banlatır yada sorun çıkartır sonra suçum olmadı halde 5000 liraya sattığım şeyi benden 15000 lira olarak geri almaya çalışırlar diye endişem yok değil. Sizce böyle bir şey olur mu ? Sitenin çok satıcı düşmanı olduğu ve icra takibi ve dava ile göz korkutarak para almaya çalıştığı söyleniyor sizce yine oradan hesap satayım mı yoksa güvenilir değiller mi ? Değillerse yapabilecekleri şeylerin hiç gideri var mı yani açabilecekleri bi davayı kazanabilirler mi ? kazanabilirlerse en çok ne kadar para alabilirler ? Ve değillerse sizce hangi site güvenilirdir ? Hangi site alıcının yapabileceği ahmaklıkları başıma yıkmaya çalışmaz ? Hesabın kurucusu benim yani hesabın bilgiler üzerinden geri alınması asla söz konusu değildir.

Top Bottom