Neler Yeni

Gamesir in kendi sitesinden gamepad alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
AHMET KUTAY GÜVEN
Geçen kampanyadan ücretsiz klavye aldık. Çinden geldi herkese farklı vergi yazmışlar birine 300 birine 700 bana 900 civarı bir şey yazmışlar. Vergiyi internetten satın alırken ödemezsen random vergi yazıyorlar benim anladığım kadarıyla.
Bu ürün gönderilmiyor da olabilir ona bakmak lazım.
Baktım Türkiye'ye gönderiliyor

Teslimat olmayan ülkeler https://gamesir.hk/pages/out-of-delivery-regions
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vergiler ve kargo ücreti ödemede hesaplanır diyiyor orada da herhangi bir vergi gözükmüyor

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
C.S.
gumrukte kalma sansi yok sinir 150 dolar
Sınır 150 euro.

vergi almadigindan dolayi gumrukte kalmaz kargo sirketi turkiyeye getirir turkiyede ptt'ye verirlerse vergi cikar baska kargoya verirlerse vergi cikmaz.
Vergi çıkmaz ancak kargo ücreti çıkabilir. Onu da hangi şirket olursa olsun alır zaten. Kargo ücretsiz dese bile bazen ithalat ücreti adı altında ücret istenebiliyor. Aliexpress şiparişlerimde bazen ithalat ücretini kapıda ödüyorum,bazense herhangi bir ücret talep etmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
AHMET KUTAY GÜVEN
Sınır 150 euro.

Vergi çıkmaz ancak kargo ücreti çıkabilir. Onu da hangi şirket olursa olsun alır zaten. Kargo ücretsiz dese bile bazen ithalat ücreti adı altında ücret istenebiliyor. Aliexpress şiparişlerimde bazen ithalat ücretini kapıda ödüyorum,bazense herhangi bir ücret talep etmiyor

Bunda böyle bir şey var

Ekler

• Screenshot_2024-07-28-22-11-44-829_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-07-28-22-11-44-829_com.android.chrome-edit.jpg
    97.7 KB · Hit: 15

LoserIl

80+ Silver
Top Bottom