Neler Yeni

GameTech' in beklediğim sıvı soğutması nihayet geldi.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar merhaba.
Firma nın birçok ekipmanı nı kullanmış ve deneyimlemiş biri olarak kendimde ve önerdiğim kişilerde bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım.

Kule tipinden tutun psu suna kadar fanı na kadar kullandım. Hepsi kararlı ve stabil bir şekilde problem yaşatmadan bizlere bu hizmeti verdiği için @GameTech e çok teşekkür ederim şansım adına.
Forumda birçok kişide gördüm ki marka ya önyargılı bakanlar kullanmadan görüş belirten ler ( marka nasıldır diye soranlara bile) gördüm.
Psu sunda bile gamemax dark thermaltake 420v Çin malı kapasitör kullanmasına rağmen gametech 450v taiwan kapasitör kullanmakta. Ve çoğu kişi bunları bilmeden etmeden firmaya karşı bir ön yargısı var. Snowman a iyi deyip gametech alınmaz diyen bir arkadaş vardı umarım oda okur bu konu yu.
Benim size naçizane tavsiyem şudur ki.
Arkadaşlar bu firmanın ürünleri deneyimleyin isterim. Gerçekten kaliteli ürünler, uygun fiyatı ile birlikte kaliteli hizmet sunmaktalar.

Yeni gelen sıvı soğutmasını aylardır beklemekteydim. Nihayet geldi. Ve ilk işim bu 240mm sıvı soğutma yı deneyimleyip sizlere rehber konu açmak olacaktır.
Linki bırakıyorum.
Herkese iyi forumlar.
GAMETECH HYDRA Rainbow 120mm 240mm İşlemci Sıvı Soğutma Sistemi

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Gametech PSU kullanmış biri olarak asla önermiyeceğim bir marka, en son aldığım 600W 80+ bronze sertifikalı PSUnun 12V kanalı iki taneydi ve 480W falan veriyordu, RX 580 li sistemde kullanırken alev alıyordu resmen PSU.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit Algür
Peki hangi ekran kartı ve işlemci için?
PSU iş görür bu arada ama sistem çok güç harcıyorsa sorun çıkabilir.
Rx550 2gb ekran karti. İ5 3470 islemciye sahibim anakart esonic h61 anakart. Aldigim sitede yorumlar cok iyi ama forumlarda herkes evde canli bomba bekletiyosun falan filan diyo oynama hevesim kacti pcyi kapattim direk

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Rx550 2gb ekran karti. İ5 3470 islemciye sahibim anakart esonic h61 anakart. Aldigim sitede yorumlar cok iyi ama forumlarda herkes evde canli bomba bekletiyosun falan filan diyo oynama hevesim kacti pcyi kapattim direk
İşinizi görür, ürün denildiği kadar dandik değil. Gerçek 80+ bronz sertifikası da mevcuttur, bu forumda biri bunun 700W olanının incelemesini yapmıştı.
Gametech GTP-700 v2 700W PSU/Güç Kaynağı İncelemesi! -Türkiye'de İlk!- (donanimkilavuzumm.blogspot.com)

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Suan gametech 500watt psu aldim internette c4 almissiniz falan diyen var icime bi suphe oturdu sikinti cikarirmi
Yav he he de geç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suan gametech 500watt psu aldim internette c4 almissiniz falan diyen var icime bi suphe oturdu sikinti cikarirmi
O diyenler kara düzen firma yı kötüleyen ler. Bende gametech 700w kullanmaktayım süper. Taiwan kapasitör kullanıyor lar. İçiniz rahat olsun

700 w full modüler gametech alsın arkasına bakmaz gold hemde

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit Algür
Yav he he de geç.

O diyenler kara düzen firma yı kötüleyen ler. Bende gametech 700w kullanmaktayım süper. Taiwan kapasitör kullanıyor lar. İçiniz rahat olsun

700 w full modüler gametech alsın arkasına bakmaz gold hemde
Valla o kadar kotulemislerki oyunu kapattim direk tesekkurler aydinlattiginiz icin iyi gunler

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
bence fiyatı pahalı alınmaz markadan dolayı değil

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
Valla o kadar kotulemislerki oyunu kapattim direk tesekkurler aydinlattiginiz icin iyi gunler
Üstad sen iple salıncak kurarsan o salıncak kopar. Eğer halat ile kurarsan o salıncağı hiçbirşey olmaz. Sen önce sisteminin ne kadar güç harcayacağına bakıp ona göre w tercihi yapman lazım. Sen gidip de sınır da 450 480w civarında bir güç harcayan sistemin için 500 w alırsan bu değil gametech corsair olsa yanar zaten.

Gametech PSU kullanmış biri olarak asla önermiyeceğim bir marka, en son aldığım 600W 80+ bronze sertifikalı PSUnun 12V kanalı iki taneydi ve 480W falan veriyordu, RX 580 li sistemde kullanırken alev alıyordu resmen PSU.
Emin misin ben 600w ların 552 w veriyor biliyorum ama?

Son düzenleme:

T.P.G.

80+ Titanium
SE 234 Kule tipi değilmiydi öyle biliyorum. Kule tipinden se sıvı soğutmayı tercih ederim. Bu gametech e göre değil. Alacağım kule tipi noctua değilse sıvı soğutma bence daha mantıklı

Test edip değerleri ile ilgili bir rehber konu yapacağım zaten. Umarım faydalı olur
SE-234'ün ML360R ayarında olması dışında bi' sorun yok.
1000TL'ye kadar sıvı soğutma alınmaz.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Üstad sen iple salıncak kurarsan o salıncak kopar. Eğer halat ile kurarsan o salıncağı hiçbirşey olmaz. Sen önce sisteminin ne kadar güç harcayacağına bakıp ona göre w tercihi yapman lazım. Sen gidip de sınır da 450 480w civarında bir güç harcayan sistemin için 500 w alırsan bu değil gametech corsair olsa yanar zaten.

Emin misin ben 600w ların 552 w veriyor biliyorum ama?

Ben alalı 2 yıl falan oldu şimdi göya yenilemişler ama 12V kanallarını birleştirmişler yinede hala kötü bir psu olduğunu düşünüyorum keza içini açmıştım ve hiç kaliteli bileşenler görmedim.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Arkadaşlar merhaba.
Firma nın birçok ekipmanı nı kullanmış ve deneyimlemiş biri olarak kendimde ve önerdiğim kişilerde bugüne kadar hiçbir problem yaşamadım.

Kule tipinden tutun psu suna kadar fanı na kadar kullandım. Hepsi kararlı ve stabil bir şekilde problem yaşatmadan bizlere bu hizmeti verdiği için @GameTech e çok teşekkür ederim şansım adına.
Forumda birçok kişide gördüm ki marka ya önyargılı bakanlar kullanmadan görüş belirten ler ( marka nasıldır diye soranlara bile) gördüm.
Psu sunda bile gamemax dark thermaltake 420v Çin malı kapasitör kullanmasına rağmen gametech 450v taiwan kapasitör kullanmakta. Ve çoğu kişi bunları bilmeden etmeden firmaya karşı bir ön yargısı var. Snowman a iyi deyip gametech alınmaz diyen bir arkadaş vardı umarım oda okur bu konu yu.
Benim size naçizane tavsiyem şudur ki.
Arkadaşlar bu firmanın ürünleri deneyimleyin isterim. Gerçekten kaliteli ürünler, uygun fiyatı ile birlikte kaliteli hizmet sunmaktalar.

Yeni gelen sıvı soğutmasını aylardır beklemekteydim. Nihayet geldi. Ve ilk işim bu 240mm sıvı soğutma yı deneyimleyip sizlere rehber konu açmak olacaktır.
Linki bırakıyorum.
Herkese iyi forumlar.
GAMETECH HYDRA Rainbow 120mm 240mm İşlemci Sıvı Soğutma Sistemi

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Alınmaz.

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY