Neler Yeni

Gametech psu bozulmasi

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsa Kayıkcıoğlu
2 hafta önce Gametech psu aldim 750 wat 80plus gold kasayı çalıştırdı ilk sonradan elektirik kesti birdaha gelmedi arada gelip gelip gitti servise gonderdim sorun guc kaynağında dedi sizce sorun ondami benim sistemdemi

mythrowib

80+ Silver
2 hafta önce Gametech psu aldim 750 wat 80plus gold kasayı çalıştırdı ilk sonradan elektirik kesti birdaha gelmedi arada gelip gelip gitti servise gonderdim sorun guc kaynağında dedi sizce sorun ondami benim sistemdemi
Yanlış akım vermiş olabilir çoğunun koruması yok niye o psuyu aldınızki? Yüksek ihtimal 80+ gold göz boyadı yine

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Yanlış akım vermiş olabilir çoğunun koruması yok niye o psuyu aldınızki? Yüksek ihtimal 80+ gold göz boyadı yine
haklısın hocam belirsiz marka psu almak tehlikeli ve aynı şekilde gold zero psu almakta tehlikeli hem yarı modüler hemde 80+gold diye alan çok gördüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
İsa Kayıkcıoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knka yorumlar iyiydi ama katiyen birdaha elimi sürmem su an bana önere bilceniz varmı gtx 1650 i310105f 1200 TL bütçe
Mesaj otomatik birleştirildi:

Markadan çok korumalar önemli
Benim sistemde sorun yoktur demi başkan yani zarar görmemistir high power almayi düşünüyorum

Son düzenleme:

mythrowib

80+ Silver
Knka yorumlar iyiydi ama katiyen birdaha elimi sürmem su an bana önere bilceniz varmı gtx 1650 i310105f 1200 TL bütçe

Benim sistemde sorun yoktur demi başkan yani zarar görmemistir high power almayi düşünüyorum
Bilemeyiz hocam parçalarda sorun olabilirde olmayabilirde. Bu arada yorumlara bakarak böyle önemli şeyleri almamaya çalışın adam psu çalışıyorsa 5 yıldız verip çok güzel yazıyor sonra olanlar böyle

High power alabilirsin kaliteli

Top Bottom