Neler Yeni

Çözüldü✓ Gami̇ng.gen.tr 7 Gündür Kargoya Veri̇lmi̇yor !

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,142
İsim
Adnan Eren
Benim tahmini 2 haftayı buldu , her gün arayınca yarın kargoya verilecek deniyordu , cuma arasam pazartesine erteliyorlardı hep bir yalan dolan oluyor canlı desteği genelde sabır işi oluyor genelde kolay gelsin :)
Ne yaptığınızda kargoya verildi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hakan
Buradan zaten bende kargo bekliyorum diyen tonla adam var reelde kaç sipariş vardır allah bilir bekleyin gelir

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
umut doyuran
Artık erken gelmeyeceğini anladım ve saldım :) DA sistemi vardı o ara 1000 stok o yüzden yoğunluktan kaynaklı herkes sorun yaşıyordu yanlış ürün gelmiş diye ondan sonra bende aceleye gelip yanlış ürün yollamasınlar diye saldım artık rahat rahat yapsınlar diye Geldi sonunda 2-3 haftaya bu süreçte özür amaçlı hediye gönderimi yapılacak dendi onu almak içinde tahmini 3 ay uğraştırdılar 200tl lik mouse yollamışlar sağolsunlar :) Hani senin gibi tahmini 200 kişi yazsa herkese de yarın kargo numaranızı iletiyor olacağız diye yalan söyleyecekler büyük ihtimalle . Kafan rahat olsun geliyor eninde sonunda stres olma ben 2 hafta boyunca f5 yapıyordum her saat uğraşmaya değmez gerçekten

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,142
İsim
Adnan Eren
Artık erken gelmeyeceğini anladım ve saldım :) DA sistemi vardı o ara 1000 stok o yüzden yoğunluktan kaynaklı herkes sorun yaşıyordu yanlış ürün gelmiş diye ondan sonra bende aceleye gelip yanlış ürün yollamasınlar diye saldım artık rahat rahat yapsınlar diye Geldi sonunda 2-3 haftaya bu süreçte özür amaçlı hediye gönderimi yapılacak dendi onu almak içinde tahmini 3 ay uğraştırdılar 200tl lik mouse yollamışlar sağolsunlar :) Hani senin gibi tahmini 200 kişi yazsa herkese de yarın kargo numaranızı iletiyor olacağız diye yalan söyleyecekler büyük ihtimalle . Kafan rahat olsun geliyor eninde sonunda stres olma ben 2 hafta boyunca f5 yapıyordum her saat uğraşmaya değmez gerçekten
Buradan zaten bende kargo bekliyorum diyen tonla adam var reelde kaç sipariş vardır allah bilir bekleyin gelir
İnstegram dan msj at okumalar ise paylaştıkları bir postta etiketle msj ıma bakarmısınız de dönüş yapıyorlar👍
aradılar beni şikayetvar sitesinden görmüşler mesajımı ve yarın sizi arayıp bizzat tarih bildireceğim bu yaşanan olaylardan dolayı kusura bakmayın dedi.Ve Sizin Aldığınız Aynı Günde (29 Kasım)'da 30 Kişi Almış Aynı Ürünü Dedi Sizde Akşama Doğru Aldığınız İçin Biraz daha geç Gelme olasılığı vardır dedi. Bende Tamam falan dedim.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Taylan Şimdi
11. günde kargoladılar 7 gün gayet normal bir süre

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
aradılar beni şikayetvar sitesinden görmüşler mesajımı ve yarın sizi arayıp bizzat tarih bildireceğim bu yaşanan olaylardan dolayı kusura bakmayın dedi.Ve Sizin Aldığınız Aynı Günde (29 Kasım)'da 30 Kişi Almış Aynı Ürünü Dedi Sizde Akşama Doğru Aldığınız İçin Biraz daha geç Gelme olasılığı vardır dedi. Bende Tamam falan dedim.
İyi bak ulaşmışlar artık 2 3 gün daha sabrettin mi tamamdır😊

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,142
İsim
Adnan Eren
İyi bak ulaşmışlar artık 2 3 gün daha sabrettin mi tamamdır😊
Bizde bugün aldık bakalım ne zaman yola çıkar 😀
Şimdi Şöyle Söyleyeyim Hocam Sorunu Yaratan Ben deilim Zaten Bİlgisayarım Var Rx6600 Olan bir bilgisayar ve baya tatmin de edici ama başka bir evim var oraya alıyorum bu bilgisayarı artık orada kalacağım için yaşım'da 17 e tabi az parada vermediğimiz için anne baba falan dolandırıcı sanıyor :D O yüzden bende markayı darlamam gerekiyor ama inşallah ulaşırlar ne diyelim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizde bugün aldık bakalım ne zaman yola çıkar 😀
Valla İnşallah En kısa zamanda diyelim ne aldınız ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Adem
Şimdi Şöyle Söyleyeyim Hocam Sorunu Yaratan Ben deilim Zaten Bİlgisayarım Var Rx6600 Olan bir bilgisayar ve baya tatmin de edici ama başka bir evim var oraya alıyorum bu bilgisayarı artık orada kalacağım için yaşım'da 17 e tabi az parada vermediğimiz için anne baba falan dolandırıcı sanıyor :D O yüzden bende markayı darlamam gerekiyor ama inşallah ulaşırlar ne diyelim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla İnşallah En kısa zamanda diyelim ne aldınız ?
Bende nova 3060 aldım.

dtyaso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
yasin acar
Arkadaşlar 7.gün ve artık beklemekten bıktım. Mantis Sistem Aldım Ve hala bekliyorum 29unda verdim ve hala hazırlanıyor Kısmında Bekletiyorlar Arıyorum yarın Diyorlar.Email Atıyorum Ordada Cevap Yok Şikayetvara yazdım ordanda cevap yok. Tahmini Kaç günde kargoluyorlar biliyormusunuz hiç bi eşya alan varsa söyleyebilir mi ? ve acelem var şehir dışına çıkacağım ve adamları bekliyorum.
Cumartesi günü gecesi klavye sipariş vermiştim gaminggen, bu sabah kargoya verilmiş.

Top Bottom