Neler Yeni

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Hydranoid

80+ Bronze
Eyvallah, msi b550 gaming plus nasıl bir kart giriş mi orta mı?

Son olarak oyun oynıcam sadece başka bi işim yok..nasıl bi ekran kartı ve işlemci kombinasyonu gider bu karta ?
ortanın üstü oluyor
Msi ı pek bilmiyorum ama Asusa göre sıralama yapayım
Prime<Tuf<Rog (yani Rog üst düzey daha kaliteli bileşenler kullanıyor yani biri %70 polyester diğeri tamamen pamuk) seninki Roga denk geliyor
bir de am4 soket düzeyi var A320 giriş, A520 B450 B550 orta, z570 x570 üst düzey oluyor. seninkisi üst düzey kaliteli, orta segment bilmem anlatabildim mi ama b550 ve x570 arasında her anlamda devasa bir fark yok gözle görülür hiç fark yok. Neyse konuya gelirsek senin anakart am4 eski soket 4000 lira ama am5 giriş düzeyi anakart 3000 lira yeni aldıysan iade edip güncel bir işlemciyle anakart alabilirsin

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
gamepower mousepad alınır mı 120tl olan anahtarlığı acayip cezbediyor

Hydranoid

80+ Bronze
gamepower mousepad alınır mı 120tl olan anahtarlığı acayip cezbediyor
Geçen hafta XL olanı 160tı kaçırdım ben de sırf anahtarlık için alacaktım :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nerden aldınız ? O fiyata bulduysanız ben de alayım bare.
https://www.itopya.com/razer-deathadder-v2-x-hyperspeed-kablosuz-optik-gaming-mouse_u16959 Razerin linki bu son sıcak fırsat konularında var zaten

Zechion

80+ Silver

7Meç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mücahit Erkam Çavuş
Özelden yazarsan merak ettiğin bir şey varsa detaylı anlatabilirim. Mouseun memnun olmadığım tek yanı sağ önü çok yerde serçe parmağımda zorluk çekiyorum (3 gün oldu daha elim alışmadı) onun dışında beniim en büyük şikayetim oyunda cross adamın kafasında sıktım ölmedi diyordum ama bu mouseta öyle bir derdim olmadı
Çok teşekkür ederim hocam dün sipariş verdim bakalım memnun kalacağımı düşünüyorum bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
musa kara
Msı psu alddım geri ödeme başvurusu yapıcam fakat SWIFT KODUNU nasıl bulabilirim

Top Bottom