Neler Yeni

Gaming gecesinden sistem aldım.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,752
İsim
Emir
monitörü iptal edebiliyorsan iptal edip farklı bişey almanı öneririm o monitörden çok sorun yaşayan var. ama iptal edilmiyorsa sende de öyle olacak diye bişey yok bakarsın bi morelini bozmak istemem ama parasını hakeden bir monitör alsan burdakiler de mutlu olur senin için BENCE
24inç olanı var hiçbir sorun cekmıyorum

pppoe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Hasan
Arkadaşlar bu sistemi satın aldım sizce fiyat performans olarak geçermi ürünler nasıl sistem nasıl bütçe buna yetti
Hayırlı olsun msi sitesinden kayıt et ve reward al.bana kotuk için Steam cüzdanı verdiği 250tl.fatura fotokopi sini yükle.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Halit
Arkadaşlar bu sistemi satın aldım sizce fiyat performans olarak geçermi ürünler nasıl sistem nasıl bütçe buna yetti
neredeyse 50 k vermişsin daha iyisi dizilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

monitör
ve
ti olan yaptığın sistem ile aynı fiyatta sanırım monitör sonraya da alınabilir yada tisiz alırsın sonuçta Nvidia her türlü AMD den iyidir benim tercihim ve çoğu kişinin tercihi 4070 den olur

Son düzenleme:

R9XTX

80+
İptal et veya değiştir.powercolor önermem.başka model alman tavsiyem o monitöre o ekran kartı olmaz.Darboğaz yapar.monitörü ve ekran kartını değiştir.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Ömer
Monitörü iade et hocam pc kenarda öylece dursun ama yine o monitörü kullanma beş para etmez monitör

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ayhan
4k canavarı ekran kartlı sistem alıyor ama gidip full HD monitör alıyon ben olsaydım 7700xt alıp monitörü yüksek alırdım bide full HD de o işlemci ile ekran kartı darboğaz yapabilir.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,028
İsim
Sinan Aba
İptal et veya değiştir.powercolor önermem.başka model alman tavsiyem o monitöre o ekran kartı olmaz.Darboğaz yapar.monitörü ve ekran kartını değiştir.
:D powercolor en iyi amd üreticilerinden. Amd de en tepe model kendilerinde

Power color> Asus> Xfx veya Asrock> Sapphire

Amd de en üst model red devil daha iyisi yok performans, soğutma en iyi o kartta, Hellhound ise onun bir düşüğü hatta inceleme testlerine bakarsan Hellhound'un asus tuf'tan bile daha olduğunu görürsün. Saçma bilgiler verme.

1702211870193.png

1702212012943.png

Performansta da aralarında %1 fark var yok gibi yani.

R9XTX

80+
:D powercolor en iyi amd üreticilerinden. Amd de en tepe model kendilerinde

Power color> Asus> Xfx veya Asrock> Sapphire

Amd de en üst model red devil daha iyisi yok performans, soğutma en iyi o kartta, Hellhound ise onun bir düşüğü hatta inceleme testlerine bakarsan Hellhound'un asus tuf'tan bile daha olduğunu görürsün. Saçma bilgiler verme.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Performansta da aralarında %1 fark var yok gibi yani.
Sadece sıcaklığa bakılmaz fan hızı da önemli.powercolor atıyorum %60 fan hızı ile o 46.9 derece ise asus %50 ile 47.8 derece olabilir.

Top Bottom