Neler Yeni

Gaming gecesinden sistem aldım.

sabanozsu

80+
Arkadaşlar bu sistemi satın aldım sizce fiyat performans olarak geçermi ürünler nasıl sistem nasıl bütçe buna yetti

Ekler

• resim_2023-12-08_223003362.png
    resim_2023-12-08_223003362.png
    93.1 KB · Hit: 10,694
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Enes Alaca
Bende asus proart 4070 ve b760 anakart ikilisini aldım. Pek anlamıyorum sadece ucuz gibi geldi. Gören veya alan oldu mu

COMMANDERR

80+ Bronze
Keşke biraz bekleyip monitörü de düzgün bişey alsaydın ,acele etmişin gibi

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Monitörün 24 inç olanını kullanıyorum. Sorunu yok.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
monitörü iptal edebiliyorsan iptal edip farklı bişey almanı öneririm o monitörden çok sorun yaşayan var. ama iptal edilmiyorsa sende de öyle olacak diye bişey yok bakarsın bi morelini bozmak istemem ama parasını hakeden bir monitör alsan burdakiler de mutlu olur senin için BENCE

sabanozsu

80+
monitörü iptal edebiliyorsan iptal edip farklı bişey almanı öneririm o monitörden çok sorun yaşayan var. ama iptal edilmiyorsa sende de öyle olacak diye bişey yok bakarsın bi morelini bozmak istemem ama parasını hakeden bir monitör alsan burdakiler de mutlu olur senin için BENCE
Monitörü idarelik olarak aldım ileride 2 k lık bir monitore geçeceğim. bende bir Asus tuf serisi isterdim fakat bu fiyatlara o monitörler yoktu indirimde bunu kapabildim :( inşallah bir sorunu çıkmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizce sistem nasıl ?

dr.luciano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Dr Luciano
Arkadaşlar bu sistemi satın aldım sizce fiyat performans olarak geçermi ürünler nasıl sistem nasıl bütçe buna yetti
hayırlı olsun...
alınmış alınmıştır...
monitör konusuna gelince. teslim aldıktan sonra kutuyu açmadan, 14 gün koşulsuz iade şansınız var zaten. bu süre içinde araştırmanızı yapıp daha iyisini denk getirirseniz onu alırsınız bunu iade edebilirsiniz.

Top Bottom