Neler Yeni

Gaming gecesinden sistem aldım.

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
monitörü bence iade et o pc 1080p'nin adamı değil 1440p'ye kesinlikle geçilmei madem idareten alıcaksınız onun yerine 3-4 bin TL daha biriktirip 2k direk almak daha mantıklı paranız değer kaybetmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ramler 6000 veya 6400 olsa daha iyi olurmuş.Dediğim gibi birde bu bütçeye şahsen ben amd tercih etmem kas gücü olarak 4070'le neredeyse aynı olsada teknoloji,uyum,yapay zeka,ileri dönüklük olarak bence bu bütçelerde amd tercih edilmemeli benim şahsi düşüncem.Sen memnunsan amd ekran kartından ram dışında sistem bence çok güzel oturmuş

sabanozsu

80+
monitörü bence iade et o pc 1080p'nin adamı değil 1440p'ye kesinlikle geçilmei madem idareten alıcaksınız onun yerine 3-4 bin TL daha biriktirip 2k direk almak daha mantıklı paranız değer kaybetmez

Ramler 6000 veya 6400 olsa daha iyi olurmuş.Dediğim gibi birde bu bütçeye şahsen ben amd tercih etmem kas gücü olarak 4070'le neredeyse aynı olsada teknoloji,uyum,yapay zeka,ileri dönüklük olarak bence bu bütçelerde amd tercih edilmemeli benim şahsi düşüncem.Sen memnunsan amd ekran kartından ram dışında sistem bence çok güzel oturmuş
Hocam fiyat performans olarak düşündüm monitör dahil inşallah pişman olmayız bakalım hayırlısı olsun :)

hayırlı olsun...
alınmış alınmıştır...
monitör konusuna gelince. teslim aldıktan sonra kutuyu açmadan, 14 gün koşulsuz iade şansınız var zaten. bu süre içinde araştırmanızı yapıp daha iyisini denk getirirseniz onu alırsınız bunu iade edebilirsiniz.
Eyw hocam araştırmaya başladım bakalım en kotu dediginiz gibi yaparim

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,522
İsim
.
Hocam fiyat performans olarak düşündüm monitör dahil inşallah pişman olmayız bakalım hayırlısı olsun :)

Eyw hocam araştırmaya başladım bakalım en kotu dediginiz gibi yaparim
Monitörü açmadan iade et
Bence 4070li alabilirdin

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Selim

sabanozsu

80+
Monitörü açmadan iade et
Bence 4070li alabilirdin
Hocam bu kalitede 4070 li sistem nasıl toplayacagim 50 k bütçeyle:)

Ram iade edip patriot viper 36cl 6000mhz 2x16 olanı alin

Rami iade etmeyeceğim 32x4 alacağım

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Monitörü idarelik olarak aldım ileride 2 k lık bir monitore geçeceğim. bende bir Asus tuf serisi isterdim fakat bu fiyatlara o monitörler yoktu indirimde bunu kapabildim :( inşallah bir sorunu çıkmaz

Sizce sistem nasıl ?
monitörü açmadan iade edebiliyorsun sistem güzel aldın sonuçta kullanırsın ama monitörü değiştir bence o fiyata farklı monitörler var gene konu aç yardımcı oluruz

sabanozsu

80+
Hocam kardesim oynicak 4080 li sistem bende var oda tutturunca böyle bir butceyle ona aldım kaliteli parçalar fakat monitör cırt onu bende biliyorum ama ilerde işte degisirim
monitörü açmadan iade edebiliyorsun sistem güzel aldın sonuçta kullanırsın ama monitörü değiştir bence o fiyata farklı monitörler var gene konu aç yardımcı oluruz

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
Hocam kardesim oynicak 4080 li sistem bende var oda tutturunca böyle bir butceyle ona aldım kaliteli parçalar fakat monitör cırt onu bende biliyorum ama ilerde işte degisirim
aynı fiyata başka monitör al bence ileride değişirim deyip kullanma hocam. iade hakkın var sadece monitörü geri yollayacaksın paranı geri yatıracaklar

Ohyti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Dağhan Türüdü
Dostum ben seni anlamadım açıkcası

37bin TL'ye 7600lü sıvı soğutmalı 4070 3 fanlı sistem satılıyor yanına 2k monitör alırsın en babasından 47.000tl eder

sabanozsu

80+

37bin TL'ye 7600lü sıvı soğutmalı 4070 3 fanlı sistem satılıyor yanına 2k monitör alırsın en babasından 47.000tl eder
Bakayım hocam hangi sistem

Top Bottom