Neler Yeni

Gaming.gen mi Vatanpc mı ?

Neleda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yavuz
Selamlar. Dell G2724D marka model monitörü araştırdım beğendim satın almak istiyorum fakat hangi siteden almalıyım bilmiyorum. Malum fiyatı biraz tuzlu şimdi sorunlu sıkıntılı gelse 14 gün cayma hakkını alacağım firma kullandıracak mı kullandırmayacak mı şaibeli. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Hangi firma daha iyi bu ikiliden ?

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,094
İsim
Enes kaya

Gaming.gen den monitör almıştım parlaklıgıını beğenmedim iade etmek istiyorum dedim sorgusuz iade aldılar​

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Anıl Aykın
Selamlar. Dell G2724D marka model monitörü araştırdım beğendim satın almak istiyorum fakat hangi siteden almalıyım bilmiyorum. Malum fiyatı biraz tuzlu şimdi sorunlu sıkıntılı gelse 14 gün cayma hakkını alacağım firma kullandıracak mı kullandırmayacak mı şaibeli. Bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Hangi firma daha iyi bu ikiliden ?
Gaminggen iyidir. Vatanda bazı ya da birçok ürün sıkıntılı yani biri tutmasa biri patlıyor elinde. Yaşadıklarım ve duyduklarıma dayanarak böyle söylüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak
Ben 2 sene içinde vatandan ekran kartı, psu ve laptop aldım. hepsi sorunsuz ve güzel paketlenmiş bir şekilde geldi ama hiç iade durumu yaşamadım ondan iade ile ilgili bir şey diyemem.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Gaming.gen den monitör almıştım parlaklıgıını beğenmedim iade etmek istiyorum dedim sorgusuz iade aldılar​

İnternet alışverişinde 14 gün hakkın var zaten mecbur sorgusuz iade alıcaklar

Neleda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatanbilgisayar whatsup hattından bilgi edinmek amaçlı sordum. Şöyle bir diyalog geçti aramızda.
- Selamlar. Sitenizden Dell G2724D marka model monitörü almak istiyorum. Fakat endişelerim var olaki "sıfır" ürün hatalı sıkıntılı arızalı vb. vs. geldi kargoda birşeyler oldu bu durumda 14 gün cayma hakkını kullanabiliyor muyuz ? Kargoda kutuda vb. hasar olmadığını farz edelim.
+ Bu durumda 14 gün cayma hakkını kullanamazsınız servise gönderilir.

gaming.genden mi almalıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Kesinlikle gen vatan hem daha pahalı hemde herhangi vir sıkıntı da çok uğraşıyorlar

Neleda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yavuz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternet alışverişinde 14 gün hakkın var zaten mecbur sorgusuz iade alıcaklar
Kanka işte almıyoruz deyip hakkını kullandırmıyorlar. Servise şutlayıp iade almamak için leyhlerine servis rapor yazdırıyolar ürün hatalıysa soğuk su içiyorsun yada tüketici hakem heyetinin kararını bekliyorsun. Bu karara da uymadıklarına dair birkaç yazı okudum yani paramla rezil olmak istemiyorum ben. Kararsız kaldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle gen vatan hem daha pahalı hemde herhangi vir sıkıntı da çok uğraşıyorlar
Ürün vatanda 11280 TL gaming.gende 11499 TL satılıyor.

Aurelia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Atilla Can Kılıç
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Parçaları, Hazır Sistem, İndirimler, Oyun
Gaminggentr

xTURANN

80+ Bronze
İkisi de iyi. Vatan evet pahalı falan satıyor ama adamların pek umrunda değil, her türlü müşteri buluyor.
İkisinin de şubesi var, gidersin alırsın. Aldıktan sonra test ederler ürünü.
Ben ASUS VG248QG Aldım Vatandan, 4.2K'ya. Son üründü. Aldım faturaya baktı açtı test etti. Pixel testi yaptı sorunsuzdu kullandım.

Fakat şunu belirteyim, olur da vatandan görerek, test ederek almayı istersen mağazadan alınan ürünlerde iade çok zorlaşır. Görerek, test ederek aldın çünkü. Test etmesen bile görerek aldın. Bu dediğimi araştır, mağazadan alınan ürünlerde "koşulsuz şartsız" gibi iadeler yok.

dexmete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Metehan
Kanka işte almıyoruz deyip hakkını kullandırmıyorlar. Servise şutlayıp iade almamak için leyhlerine servis rapor yazdırıyolar ürün hatalıysa soğuk su içiyorsun yada tüketici hakem heyetinin kararını bekliyorsun. Bu karara da uymadıklarına dair birkaç yazı okudum yani paramla rezil olmak istemiyorum ben. Kararsız kaldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün vatanda 11280 TL gaming.gende 11499 TL satılıyor.
Gaming gen de taksitte vade farkı alıyorlar. Eğer tek çekim alacaksanız Gaming Gen Tr öneririm

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Vatanbilgisayar whatsup hattından bilgi edinmek amaçlı sordum. Şöyle bir diyalog geçti aramızda.
- Selamlar. Sitenizden Dell G2724D marka model monitörü almak istiyorum. Fakat endişelerim var olaki "sıfır" ürün hatalı sıkıntılı arızalı vb. vs. geldi kargoda birşeyler oldu bu durumda 14 gün cayma hakkını kullanabiliyor muyuz ? Kargoda kutuda vb. hasar olmadığını farz edelim.
+ Bu durumda 14 gün cayma hakkını kullanamazsınız servise gönderilir.

gaming.genden mi almalıyım ?
Aldığının ilk 6 ayı içinde ürünün kusurlu çıkarsa servise gitmez, yenisi verilir. Yasa bu yönde

Top Bottom