Neler Yeni

Gaming gen tr bozuk PC ayrıca servis raporu gönderilmiyor

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
5 yıldır okulda yemek yemeyip tek para biriktiriyordum Gaming gen tr den ilk çıktığında PC hocası gg1 almıştım. Aldıktan 4-5 ay sonra PC yi güvenli mod a aldığım için siyah ekran yedim anakart yazısı bios fln gelmiyordu direk hiç görüntü yoktu normalde olmaması gerekiyor ama sanırım bir uyumsuzluk vardı. Ben de garantiye yolladım geri geldi sorun çözülmüştü ama sorunun ne olduğuna dair servis raporu fln yoktu direk yapıp yollamışlar ben de çok sorun etmedim bir parçada sorun vardı düzelttiler diye ama 2 hafta önce yeni ekran kartı aldığımda aynı olmasa da yine siyah ekran sorunu yaşadım normalde eski ekran kartında gelmeyen anakart yazısı artık geliyordu ve bios a girebiliyordum ama PC yi açtıktan 4-5dk sonra otomatik ekran gidiyordu ve gelmiyordu tekrar açmak için format atmak veya güvenli modda açmak gerekiyordu sizce bu sisteme bu sorunu yaşatan ne ? Anakart psu gibi bişey ise değiştiririm şu sorun düzelsin yeter ki bide gaming gen tr yi aradım diyorum ki servis raporunu bana gösterir misiniz? Ya da teknik servis den biriyle konuşsam da olur diyorum ama sürekli aynı şeyi söylüyorlar "PC yi bize kargolayın sorunu çözüp size yollarız (3 hafta sürüyor)" çevremde başka bilgisayarda yok deneyemiyorum ne yapmam lazım ?
Ryzen 3 3100
Asus prime a320m-f
Rx570 8gb dan rx5500xt 4gb geçtim
8gb 3000mhz xpg ram
Fsp ahbc 500w psu

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
651
İsim
Soner
açıkçası aynı sorun bende de var ama pek bios ile işim olmuyor :) açılışta bios tuşuna basınca siyah ekran da kalıyor.

Dandelion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Yusuf
Instagram
cik_cik_cikk
Steam
YusufBeyN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
açıkçası aynı sorun bende de var ama pek bios ile işim olmuyor :) açılışta bios tuşuna basınca siyah ekran da kalıyor.
Ben de Windows artık hep siyah ekranda kaldığı için mecbur çözmem lazım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,164
Üyeler
154,348
Son üye
Wisp
Top Bottom