Neler Yeni

Gaming gen tr bu gün geldi ama yanlış

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mikail
Da GT 2 geldi ben Intel istedim ama AMD gelmiş kargonunda bazı yerleri ezik napicam yardım edin ya bı isten geldim kurup oynim dedim hevesimin içine ettiler Allah bildiği gibi yapsın

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
Da GT 2 geldi ben Intel istedim ama AMD gelmiş kargonunda bazı yerleri ezik napicam yardım edin ya bı isten geldim kurup oynim dedim hevesimin içine ettiler Allah bildiği gibi yapsın

Yarın arayın, intel sistem satın aldığınızı ama amd sistem gönderildiğini. Hızlı bir şekilde Intel sisteminizi faturanızdaki parçalarla oluşturup göndersinler. AMD sistem için de evinizden geri alımlı kargo kodu oluştursunlar.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
amd ile intel çok fark var mı merak ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mikail
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yarın arayın, intel sistem satın aldığınızı ama amd sistem gönderildiğini. Hızlı bir şekilde Intel sisteminizi faturanızdaki parçalarla oluşturup göndersinler. AMD sistem için de evinizden geri alımlı kargo kodu oluştursunlar.
Tamam çok teşekkür de artık bıktım ben ya bu ne zaten 13 günde geldi hediye yollicaz dediler yanlış yolladılar itopya en iyisi bunlar çok beceriksiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

amd ile intel çok fark var mı merak ettim
Evet çok fark var

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
Tamam çok teşekkür de artık bıktım ben ya bu ne zaten 13 günde geldi hediye yollicaz dediler yanlış yolladılar itopya en iyisi bunlar çok beceriksiz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet çok fark var

Geçmiş olsun. İnsanın canı sıkılıyor. Yoğunluk dönemlerini iyi yönetemiyor yerel firmalar.

Tayfun64

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Tayfun Kandemir
Bende Intel sistem istemiştim bana da AMD sistem geldi biraz araştırdım çok da fark olmadığını anladım bu nedenle iade ıvır zıvır işlerle uğraşmamak için iade etmedim ama hala fatura kesemediler üç gündür sürekli mesaj yoluyla irtibat kurmaya çalışıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
osman şenoğlu

Al kanka bu benim açtığım konu hergün güncelliyorum konuyu geri gönderme süreci nasıl oluyor gör (olmuyor) oku :D Geri gönderirsen ne gibi şeyler bekliyor seni gün gün yazdım

0xhamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Hamza Ocak
Instagram
hamza_._1905
Steam
0xhamza

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mikail

Al kanka bu benim açtığım konu hergün güncelliyorum konuyu geri gönderme süreci nasıl oluyor gör (olmuyor) oku :D Geri gönderirsen ne gibi şeyler bekliyor seni gün gün yazdım
Ya kanka ben şimdi farkettim kasa da yanlis ram de yanlış her şey yanlış

0xhamza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Hamza Ocak
Instagram
hamza_._1905
Steam
0xhamza
YouTube'den felan da bakabilirsin zaten oyunda intel önde olucaktır ama fark az,render vs için AMD daha iyi olucaktır yani hemen hemen aynı ama ben intel olanı tercih edip onu aldım

Top Bottom