Neler Yeni

Gaming gen tr güvenilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
ismail hasaltın
Bilgisayarı aldım 1 sene sonra power bozuldu ama onlar inatla power bozuk değil dediler 3 ay sonunda yapıp gönderdiler 😂
Sizce bencede böyle bir sorun yaşanması mümkünmü birde bilgisayar ilk geldiğinde kutuda veya da pc de bir hasar varmıydi

kaanalpay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Ben de 8 ay önce bir PC almıştım. Kutularda herhangi bir hasar yoktu. Şuan hala bir sorun çıkmadı

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Gaming gen tr den pc önerileri çok var ordan almak istiyorum ve çok ucuz fakat kargolama ve müşteri memnuniyeti hakkında iyi şeyler söylenmiyor kargolarından hasarlı geldiği söyleniyor ve giden bilgisayarlarda 1 veya 2 ay boyunca gelmeyip sürekli beklenildiği söyleniyor sizce bunlar doğrumu ve yaşayanlar varmı öneriniz nedir
2 hafta önce çarşamba günü bilgisayar ve yanında ekstra ürün siparişi verdim. Cumartesi günü elime ulaştı. Herhangi bir sıkıntı çıkmadı tüm ürünler sağlam bir şekilde geldi.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Atakan AKTAŞ
Gaming gen tr den pc önerileri çok var ordan almak istiyorum ve çok ucuz fakat kargolama ve müşteri memnuniyeti hakkında iyi şeyler söylenmiyor kargolarından hasarlı geldiği söyleniyor ve giden bilgisayarlarda 1 veya 2 ay boyunca gelmeyip sürekli beklenildiği söyleniyor sizce bunlar doğrumu ve yaşayanlar varmı öneriniz nedir
Normal parça alıcaksan bence bir sorun çıkmaz güvenilir bir lakin sistem için bir şey söyleyemem

COMMANDERR

80+ Bronze
Yer güvenilir ama kargo şikayeti var , tabi bu bence kısım kısım denk geliyodur, bizim milletimiz duyduğu şeyleri söylemeyi sever. Ben 2 kez alış veriş yaptım hiç bi sıkıntı yaşamadım

burakdiA

80+
Sizce bencede böyle bir sorun yaşanması mümkünmü birde bilgisayar ilk geldiğinde kutuda veya da pc de bir hasar varmıydi
Elektronik ne kadar kaliteli olursa olsun biraz da şans faktörü var. Sıfır ürün, ilk günden de arıza verebilir. Kargo konusu ise; anlaşmalı kargo firması hangisi bilmiyorum ama mağlum genel olarak kargo şirketleri bazen kırılabilir etiketli kargolara bile pek önem vermeyip haşat edebiliyor.

Juckly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Umut
Kutuda hasar vs yoktu 4 5 kere servise gitti geldi sadece kasa ayağı kırılmıştı bir tane oda çok büyük problem değil ama kargonuz hasarlı bile gelse kargocuya söyleyip tutanak vs tutun gaming geni arasanız bile o an 15 20 dk dan aşağı bağlanamazsın bir arkadaş konu açmıştı sanki bu durumla ilgili yanlış hatırlamıyorsam

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Ben aldım sağlam geldi kullanıyorum çokta memnunum

Top Bottom