Neler Yeni

gaming gen tr güvenilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berat Olcay
aşağıda linki verdiğim monitörü almak istiyorum ama gaming gen tr güvenilir mi emin olamadım diğer sitelerde en ucuz 4100 lira burada 3900

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Berat Olcay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka şuanki monitörüm bu linkini verdiğim ve her monitör olmuyor masamın hemen üstünde bir raf var. bu asus monitör ucu ucuna sığıyor. hatta 3 gün önce James Donkey almıştım indirimden. o bile sığmadı diye iade edicem. o yüzden soruyorum alacağım monitör zaten asus. sadece gaming gen tr güvenilir mi bilmiyorum o yüzden sordum.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,004
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Guvenilir ama ölü pixel den kaynaklı iadelerde sıkıntı olabilir . Almadan önce müşteri hizmetlerini ara ve kaç tane ölü pixele kadar iadesi varmış öğren.

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Ahmet Kocar
kanka şuanki monitörüm bu linkini verdiğim ve her monitör olmuyor masamın hemen üstünde bir raf var. bu asus monitör ucu ucuna sığıyor. hatta 3 gün önce James Donkey almıştım indirimden. o bile sığmadı diye iade edicem. o yüzden soruyorum alacağım monitör zaten asus. sadece gaming gen tr güvenilir mi bilmiyorum o yüzden sordum.
GamingGenTR Güvenilirdir. Msi, asusla anlaşmalı bir firmadan bahsediyoruz. Tıpkı itopya, vatanbilgisayar kadar güvenilirler.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
849
İsim
Taksim Delisi Cenk
güvenilirdir

Top Bottom