Neler Yeni

Gaming gen tr güvenilir mi?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
güvenilir hocam ben imzamdaki sistemi oradan aldım hiçbir sorun yaşamadım bios güncel geldi xmp ayarlı geldi hatta sistemde freedos yazmasına rağmen windows 11 yükleyip göndermişler. Ne zaman da bi soru soracak olsam mail yoluyla ulaştım gün içerisinde dönüş yaptılar saolsunlar yardımcı da oldular. Tek sıkıntı müşteri hizmetlerine telefon yoluyla ulaşamıyorsunuz ama maile mutlaka cevap veriyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet Emin Ezgin
Güvenilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sedat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
güvenilir hocam ben imzamdaki sistemi oradan aldım hiçbir sorun yaşamadım bios güncel geldi xmp ayarlı geldi hatta sistemde freedos yazmasına rağmen windows 11 yükleyip göndermişler. Ne zaman da bi soru soracak olsam mail yoluyla ulaştım gün içerisinde dönüş yaptılar saolsunlar yardımcı da oldular. Tek sıkıntı müşteri hizmetlerine telefon yoluyla ulaşamıyorsunuz ama maile mutlaka cevap veriyorlar
Hocam siz internetden aldınız sanırım sürekli kargoyla ilgili şikayetler duyuyorum sizdede böyle sıkıntı yasandimi

Venzyq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Utku Üçlüprizoğlu
Ben sistemimi ordan aldım. Win 10-11 yükleyip 1 Hafta- 10 Gün içerisinde elime ulaştı. Bi sıkıntı yoktu. Güvenlidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Sedat
Hangi Sistemi Alacaksın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben sistemimi ordan aldım. Win 10-11 yükleyip 1 Hafta- 10 Gün içerisinde elime ulaştı. Bi sıkıntı yoktu. Güvenlidir
Kargoda bir sıkıntı yasandimi hocam

Fatih534

80+ Bronze
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargoda bir sıkıntı yasandimi hocam
Stok Gelirmi Bilemem Ama Bunu Kaçırmasaydın Keşke

Top Bottom