Neler Yeni

Gaming Gen Tr müsteri Hizmetlerine ulasamiyorum

naprosky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Alper Erkartal
Gaming gen Tr den 15 Temmuzda GT2 intel sistem aldim daha sonra 1 hafta sonra kargo elime ulasti amd sistem göndermislerdi geri gönderdim yenisini göndereceklerini söylediler ama müsteri.hizmetlerine ve online canli desteğe asla ulasamiyorum kasam gelicekmi.gelmicekmi artık gercekten cok can sıkmaya başladı ne yapmalıyım

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
Gaming gen Tr den 15 Temmuzda GT2 intel sistem aldim daha sonra 1 hafta sonra kargo elime ulasti amd sistem göndermislerdi geri gönderdim yenisini göndereceklerini söylediler ama müsteri.hizmetlerine ve online canli desteğe asla ulasamiyorum kasam gelicekmi.gelmicekmi artık gercekten cok can sıkmaya başladı ne yapmalıyım
OOO sende bizdensin ben de 19 da verdim siparişi 28 hala kargoya verilecek allah kurtarsın

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Yusuf Yılmazer
canlı desteği dene istersen daha kolay olur

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
Canlı destekte de aynı problem var. Bana da hatalı anakart ve kasa gönderdiler. Günlerdir uğraşıyorum. Ne arayınca ulaşılıyor ne bir reaksyon var. Mail atın pazartesi döneceğiz dediler hala maile de cevap gelmedi. Paramızla rezil olduk.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
763
İsim
Ali
Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. Ben hep oradan çok hızlı aksiyon alıyorum. Mail ve telefonla genelde uğraşmıyorum.

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Yusuf Yılmazer
Canlı destekte de aynı problem var. Bana da hatalı anakart ve kasa gönderdiler. Günlerdir uğraşıyorum. Ne arayınca ulaşılıyor ne bir reaksyon var. Mail atın pazartesi döneceğiz dediler hala maile de cevap gelmedi. Paramızla rezil olduk.
aynı problemi bende yaşadım amd sistem yolladılar , canlı destek geri kargolayın betaoyun kodu ile ücretsiz , incelenip siparişiniz tekrar yollanıcak dediler , dün kargoladım geriye bugün dağıtımda, kargo teslim edilince tekrar iletişime geçicem

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
enes
10 kişi sıra bekledim 20 dakika sonra 1. sıraya geldim açıp yüzüme kapattılar. Sövsem forumdan banlanır mıyım?

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
645
İsim
Emre Erkan Aydın
Sabahtan beri canlı desteğe bağlanmaya çalışıyorum canlı destek ne yapıyor acaba

matteach

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen ONAR
Ben şimdi iletişime geçtim aslında bence hat düşmüş olabilir.

Top Bottom