Neler Yeni

Gaming Gen TR Rezilliği

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,419
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
GAMİNG Gen den daha önce sistem aldım gayet hızlı ve sağlam geldi biraz şans sanırım senin ki

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,469
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Gaming.geni tavsiye ederim genelde şimdiye kadar iade değişim gibi durumlarda sorun yaşamadım. Kargo süreci biraz geç olur sadece

AsH00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mert
GAMİNG Gen den daha önce sistem aldım gayet hızlı ve sağlam geldi biraz şans sanırım senin ki
Olabilir hocam. Sizin adınıza sevindim. Bizim gibi talihsizlikler yaşayanların durumlarını düzeltir umuduyla konu açtım açıkçası. Bir marka olarak işlerini şansa bırakmamaları lazım bence. Tek yaşayan da ben değilmişim. Bakalım inşallah olumlu sonuçlanır. Özellikle arkadaşın monitör muhabbeti baya can sıkıcı bir durum inşallah öyle bir durum yaşamam.

klc7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
LEVENT KILIÇ
Sistemi bahsedilen siteden aldım ve sorunsuz hızlı bir şekilde elime ulaştı. Biraz şanssızlık olmuş, geçmiş olsun.

WhoCares

80+ Silver
yoo ben bi rezillik görmedim mesafeli satış sözleşmesinde genel hükümleri oku ondan sonra böyle başlık aç :kekw:

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,419
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Olabilir hocam. Sizin adınıza sevindim. Bizim gibi talihsizlikler yaşayanların durumlarını düzeltir umuduyla konu açtım açıkçası. Bir marka olarak işlerini şansa bırakmamaları lazım bence. Tek yaşayan da ben değilmişim. Bakalım inşallah olumlu sonuçlanır. Özellikle arkadaşın monitör muhabbeti baya can sıkıcı bir durum inşallah öyle bir durum yaşamam.
Umarım sorununuz çözülür

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
furkan gezgin
Herkese selam arkadaşlar. Daha önce bazı arkadaşlarda sıkıntı yaşamış. Maalesef siparişten sonra fark ettim rezilliklerini. Verdiğim siparişi bir türlü kargoya vermeyen , sürekli yoğunluk var diye yazıp,hiç bir depertmanın birbirinden haberi olmadığı rezalet ötesi bir mağaza. Müşteri hizmetlerindeki sözde insanlar ne yardımcı oluyor ne müşteriyi umursuyorlar. İnsan gibi konuşmaktan anlamıyorlar. Daha ağır şeyler söylemek istiyorum ama neyse forumdayız. İşin özü alışveriş yapacak arkadaşlar YAPMAYIN! YAPTIRMAYIN ! Alternatif satış yerlerine yönelmenizi tavsiye ederim.
hocam bende sistem almıştım 6 ekim civarı 1 gün içinde elimde oldu sistemde görüntü kaybı yaşanıyordu 2 hafta dolmadan gönderdim onlara bir sorun yok diye geri gönderdiler onlara gönderdikten sonra sistemde coil whine sorunu ortaya çıktı ve pc kendi kendini yeniden başlatıyor aradım onları tekrar test edeceklermiş iade etmek istediğim için bende dedim sorunu göremediniz ilk sefer nasıl şimdi göreceksiniz teknik servis bilir diyor hele bi geri göndersinler bana baskın yaparım oraya

AsH00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mert
yoo ben bi rezillik görmedim mesafeli satış sözleşmesinde genel hükümleri oku ondan sonra böyle başlık aç :kekw:
1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecek ibaresi mevcut zaten. Sorun ürünün kargoya verilmemesi. Tek başlık açan kişide ben değilim ayrıca. Konu açma hakkımızda seni hiç ilgilendirmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bende sistem almıştım 6 ekim civarı 1 gün içinde elimde oldu sistemde görüntü kaybı yaşanıyordu 2 hafta dolmadan gönderdim onlara bir sorun yok diye geri gönderdiler onlara gönderdikten sonra sistemde coil whine sorunu ortaya çıktı ve pc kendi kendini yeniden başlatıyor aradım onları tekrar test edeceklermiş iade etmek istediğim için bende dedim sorunu göremediniz ilk sefer nasıl şimdi göreceksiniz teknik servis bilir diyor hele bi geri göndersinler bana baskın yaparım oraya
Senin adına üzüldüm dostum. Geçmiş olsun umarım sorununu çözerler. Mesajları okuyan yetkili arkadaşlar görüyordur belki yardımcı olurlar . Tekrar geçmiş olsun

WhoCares

80+ Silver
1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecek ibaresi mevcut zaten. Sorun ürünün kargoya verilmemesi. Tek başlık açan kişide ben değilim ayrıca. Konu açma hakkımızda seni hiç ilgilendirmiyor.

Senin adına üzüldüm dostum. Geçmiş olsun umarım sorununu çözerler. Mesajları okuyan yetkili arkadaşlar görüyordur belki yardımcı olurlar . Tekrar geçmiş olsun
tamam dostum nasıl istersen öyle olsun :kekw:

fruko.gzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
furkan gezgin

teşekkür ederim

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
Açıkçası buna benzer sorunları bilgisayarı ilk aldığım zamanlarda çok sık İtopya ve İnceHesap için duymaktaydım o yüzden GamingGen yeni olmasına rağmen madem sorun olacak GamingGen sorun olsun diye almıştım. 1 gün içinde sorunsuz bilgisayar elime geçti. Daha sonra m.2,mouse ve konsol aldım ve sorun yaşamadım. Sipariş işi biraz şans işi gerçekten. Geçmiş olsun. ŞikayetVar'a bakarsanız bunların hepsini her firma için görebilirsiniz. İmkanı olan gitsin fiziksel alsın...

AsH00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mert
Açıkçası buna benzer sorunları bilgisayarı ilk aldığım zamanlarda çok sık İtopya ve İnceHesap için duymaktaydım o yüzden GamingGen yeni olmasına rağmen madem sorun olacak GamingGen sorun olsun diye almıştım. 1 gün içinde sorunsuz bilgisayar elime geçti. Daha sonra m.2,mouse ve konsol aldım ve sorun yaşamadım. Sipariş işi biraz şans işi gerçekten. Geçmiş olsun. ŞikayetVar'a bakarsanız bunların hepsini her firma için görebilirsiniz. İmkanı olan gitsin fiziksel alsın...
Sizin adınıza sevindim. Fizikler olarak teslim almaya giden arkadaşlarda sorun yaşamış maalesef. Umarım düzeltirler bu durumları.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,786
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Çaplarından büyük işlere kalkıştıkları için ve kötü idarecilerle böyle olması kaçınılmaz. Gaming.gen ilk açıldığında böyle değildi bende çok sistem aldım, hızlıca paketleyip yolluyorlardı ama sonra reklamlar indirimler vs derken gaming.gen'e talep arttı. Bu büyümeyi hesaplayamadılar ya da gerekli insan kaynağını sağlayamadılar belki mali açıdan kar amaçlı bilemiyorum, belki insan olarak çok iyi insanlardır, tanımıyorum ama şuan firma olarak geldikleri nokta iyi değil. Açıkçası böyle olması üzücü, umarım gerekli düzenlemeleri yaparlar.

Top Bottom