Neler Yeni

❌İndirim Bitti! GAMİNG GEN.TR RTX 4080 SUPER PC'LER 61.699TL DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATIYOR !!

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
kadir akyel

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Emre
En mantıklı alınır sistem hangisi hocam

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,690
İsim
Mehmet Aslan

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
kadir akyel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En mantıklı alınır sistem hangisi hocam
RTX 4090'DA VİLE DARBOĞAZ OLMUYOR EN DÜŞÜK FİYATLI SİSTEMİ ALSANIZ BİLE BEN BİR SORUN OLACAĞINI KESTİREMİYORUM Kİ VİDEODA RTX 4090 KULLANILIYOR

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
Efe
62K uygun denilen döneme geldik ya.. daha neler göreceğiz t4yy0 sayesinde bakaIım.. ''bunIara göre doIaaaaaaağğğğrrrrrrrr 10 TL oIacak ??? ^^ evet hakIı oIamadı doIar bir türIü 10 TL

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
kadir akyel
Uygunsuz davranış
62K uygun denilen döneme geldik ya.. daha neler göreceğiz t4yy0 sayesinde bakaIım.. ''bunIara göre doIaaaaaaağğğğrrrrrrrr 10 TL oIacak ??? ^^ evet hakIı oIamadı doIar bir türIü 10 TL
Bilader sen malmısın ? yada yaşın kaç asgari ücret / dolar yapıp diğer yıllarla kıyasla bakalım ona göre iyi veya kötü dersin en düşük memur maşı şuan 36 ke adam 2 ay taksitle alabiliyor şuan

ihaveful79

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
Efe
Bilader sen malmısın ? yada yaşın kaç asgari ücret / dolar yapıp diğer yıllarla kıyasla bakalım ona göre iyi veya kötü dersin en düşük memur maşı şuan 36 ke adam 2 ay taksitle alabiliyor şuan
şimdi ben sana uygun bir cevap yazarım da. master ve diğer yöneticiIere saygımdan doIayı mantıkIı bir cevap vereceğim. ilk önce senin yaşın kaç eIeman? sen kimsin 'biIader' şekIinde cevap yazıyorsun. yürek mi yedin, yoksa yedirdiIer mi?

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
kadir akyel
şimdi ben sana uygun bir cevap yazarım da. master ve diğer yöneticiIere saygımdan doIayı mantıkIı bir cevap vereceğim. ilk önce senin yaşın kaç eIeman? sen kimsin 'biIader' şekIinde cevap yazıyorsun. yürek mi yedin, yoksa yedirdiIer mi?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Barış Okçu
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
öncelikle kardeşim üstün zekandan dolayı seni gerçekten tebrik ediyorum. Zaten en düşük çalışan maaşı da 36k. Evet bu yıl dolar bazında en yüksek maaşı alıyor olabiliriz. Ama en yüksek 2. dolar maaşına göre bu tarz ürünler daha pahalıya satılıyor ülkemizde. Bunun sebeplerinden en önemlisi biz bizi s**eriz türkiyem anlayışı. Mevzu maaş / dolardan ziyade stabilite ve paranın alım gücü. 😉👍

JANEH

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
kadir akyel
anIaşıIdı ergen bir bebesin. neyse cahiIIiğine veriyorum yoksa oImayan akIını bir de ben aIacaktım. veriImiş sadakan varmış
Vay bee gerçekten miii Ne kadar korktum
Mesaj otomatik birleştirildi:

anIaşıIdı ergen bir bebesin. neyse cahiIIiğine veriyorum yoksa oImayan akIını bir de ben aIacaktım. veriImiş sadakan varmış
Almanı bekliyorum

öncelikle kardeşim üstün zekandan dolayı seni gerçekten tebrik ediyorum. Zaten en düşük çalışan maaşı da 36k. Evet bu yıl dolar bazında en yüksek maaşı alıyor olabiliriz. Ama en yüksek 2. dolar maaşına göre bu tarz ürünler daha pahalıya satılıyor ülkemizde. Bunun sebeplerinden en önemlisi biz bizi s**eriz türkiyem anlayışı. Mevzu maaş / dolardan ziyade stabilite ve paranın alım gücü. 😉👍
E ?

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Barış Okçu
Yurdışında aynı sistem kaç ASGARI UCRET maaşı ile alınıyor. Türkiyede kaç asgari ücret maaşı ile alınıyor buna bak. Tabii bunu yaparken Gerekli giderleride hesapla. Gerçek hesap bu şekilde yapılır.

Vay bee gerçekten miii Ne kadar korktum

Almanı bekliyorum

E ?
Verdiğin cevap gayet yeterliydi çok teşekkür ediyorum. Gerisi senin anlamana kalmış :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,921
Üyeler
143,255
Son üye
Rizwell
Top Bottom