Neler Yeni

🔥İndirim Gaming Gen Yıl Sonu Fırsatları

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
Bindirim dün daha ucuzdu bu sistemler :D

Dutch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Hakan Yazgan
Gaminggentrye laf eden arkadaşlar itopyayı açıp bakarsanız itopyanın yanında melek kalıyor herkes

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,364
İsim
Hacı
Gaminggentrye laf eden arkadaşlar itopyayı açıp bakarsanız itopyanın yanında melek kalıyor herkes
itopyanın zam yapması gammingenin zam yapmasını legal kılmaz.

Dutch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Hakan Yazgan
Zam yapıyorlar ooh ne güzel gibi bir şey demedim zaten. İtopya zam yapmıyor itopya bize hakaret edercesine absürt alakasız fiyatlara koyuyor sistemleri

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dolarin TL karşısında eriyip her geçen gün etiket fiyatların değişmesi gibi bişey bu 😂 yanı tr de yapılan zamlar legal değil zaten her sabah markete gidiyorum sürekli etiketler değişiyor gözümle şahit oluyorum buna

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
7500F 16 ram 4070 sistem çıkıyor o fiyatlara...
35k ya denk en ucuzları
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dolarin TL karşısında eriyip her geçen gün etiket fiyatların değişmesi gibi bişey bu 😂 yanı tr de yapılan zamlar legal değil zaten her sabah markete gidiyorum sürekli etiketler değişiyor gözümle şahit oluyorum buna
Abi gamingen sponsor mu oldu sana anlamadım. 2-3Haftadır 20-35k bandındaki sistemlere bakıyom. Linkteki sistemlerin bir kısımı aynı fiyattan duruyor bir kısmı ise 2-3k zam yemiş .İndirim falan yok.
Gaming gen diğer sitelere göre daha hesaplı ona laf eden yok zaten. Onu biliyoz. Ama indirimde yok yani şimdi kandırmayalım biribirimizi.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,054
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
35k ya denk en ucuzları
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi gamingen sponsor mu oldu sana anlamadım. 2-3Haftadır 20-35k bandındaki sistemlere bakıyom. Linkteki sistemlerin bir kısımı aynı fiyattan duruyor bir kısmı ise 2-3k zam yemiş .İndirim falan yok.
Gaming gen diğer sitelere göre daha hesaplı ona laf eden yok zaten. Onu biliyoz. Ama indirimde yok yani şimdi kandırmayalım biribirimizi.

Ben hiçbir firmayı sonuna kadar savunmam doğruları söylerim konuşurum biri hazır sistem önerisi istiyor hemen Gaming gen den öneriyorlar neden çünkü fiyat performans stok sistemler ŞUAN MEVCUT DA ORADA itopya dan çıksa orayı da atarım beni yanlış tanımani istemem ben kimseye bağlı kalmam şartlanmam doğru neyse onu söylerim savunurum teşekkürler yorumun için

GameOver

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Durukan Çelik
Discord
GameOver#5871
la teQ teQ toplasam daha ucuz

Top Bottom