Neler Yeni

Gaming genden pc toplanır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Buğra Mert
Bütçe
30000
Arkadaşlar gaming genden hali hazırda bir rtx 3070 sistem toplamak ve aynı siteden bir de monitör almak istiyorum fakat uzun araştırmam sonucunda birçok kişi sorun yaşamış. Gaming gen güvenilir mi? Siz hiç sıkıntı yaşadınız mı? Kargo süresi ne kadar? Sonuçta boş para değil 30k para bayılacağım sorun yaşamak istemem.

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Eren Pestil
Arkadaşlar gaming genden hali hazırda bir rtx 3070 sistem toplamak ve aynı siteden bir de monitör almak istiyorum fakat uzun araştırmam sonucunda birçok kişi sorun yaşamış. Gaming gen güvenilir mi? Siz hiç sıkıntı yaşadınız mı? Kargo süresi ne kadar? Sonuçta boş para değil 30k para bayılacağım sorun yaşamak istemem.
knk birçok sorun yaşayan varsa inan birçok da yaşamayan var. güvenilir bu arada satın alan bi kaç arkadaşıma sormuştum sorunsuz şekilde almışlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Buğra Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk birçok sorun yaşayan varsa inan birçok da yaşamayan var. güvenilir bu arada satın alan bi kaç arkadaşıma sormuştum sorunsuz şekilde almışlar.
kargo süresi hakkında bilgin var mı? yarin aksam siparis etsem ne zamana gelir tahmini. Bide monitörde ölü pixel ciksa iade alirlar mi ki.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
daha önceden hazır sistem almıstım ve arızalı çıkmııştı azıcık uğraştırsalar da yeni sistemi yolladılar

TheShazZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
453
İsim
Eren Pestil
kargo süresi hakkında bilgin var mı? yarin aksam siparis etsem ne zamana gelir tahmini. Bide monitörde ölü pixel ciksa iade alirlar mi ki.
İnsanlardan gördüğüm kadarıyla 3-5 iş günü içerisinde geliyor sanırım bu süreyide geçiceğini sanmıyorum erkende gelebilir belki

Zultia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Eyüp Aydin
Discord
𝑹𝑵𝑲𝒛𝒖𝒍𝒕𝒊𝒂#4595
ben aldım tek sorun musteri temsılcesıne ulsasmak zor buyuk ihtimal talep cok çalısan az 1 haftada geldi sapsağlam sana tavsıyem pazartesı yada salı sıparıs et cunki genelde o zaman işleme sokuyolar bosa hafta sonu sipariş etme bekletirler pazartesıye kadar kargolamada sağlam ama sızın bolgenızdekı sube sorunlu olabılır ona bısey dıyemem ama sponsor olmamasına ragmen cok uyguna sıstem satıyolar yanı kacmaz kampanya gorursen ıtopyadan fln al ve yanındakı oyun hedıyesı varsa almayı unutma dostum

ustta18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Saylan
2 defa mağazadan monitör + kasa ve bir kaç ekipmanımı teslim aldım herhangi bir sorun yaşamadım genelde sorun yaşayanlar kargo firması ile teslim alanlar fakat bu gaminggen taraflı bir sorun yaşamayacağın anlamına gelmiyor şimdiden hayırlı olsun.

kaanalpay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Güvenilir sıkıntı olmaz

Cimbomlu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kayra Onat
gaming gen güvenilirdir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Fatih Darendeli
gaming gen den şuana kadar ekran kartı aldım (3050) sıkıntı yaşamadım.
ben kampanyaya denk geldiğimde aldıım. bi tık tuzlu fiyatları bence

Top Bottom