Neler Yeni

Gaming Gen'e dikkat edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Yunus Emre
İyi günler arkadaşlar bu konu gerçekten önemli. Bu firma zaten daha önce çok şikayet almış bir firma fakat durum farklı. 1 haftadır stokta bulunan ve 4 gün önce sipariş verdiğim ekran kartı bugün stokta yok diye gönderilmeyeceği belirtildi. Zaten yalan olduğu çok belli de yine de uyarayım dedim. Anında stok durumları güncellenmesine rağmen 1 hafta boyunca böyle bir durum olması ve ben aldıktan hemen sonra kartın fiyatına 1500 tl zam yapılması üstelik zam yapılan kartı farketmemişiz diye açıklama yapmaları iyice komik. Daha önce de arayıp konuşmuştum kartta bir sıkıntı var mı, bazı müşterilere garantisiz ürün gitmiş vs diye onlarda hayır efendim sorun yok dediler. Ya açıklama yapmayı bile gereksiz buluyorum da neyse. Yapmayın etmeyin. Siz siz olun en azından dikkat edin. Kendi tavırlarını belli etmiş oldular. Baktım youtuber sistemleri falan var güveneyim dedim de böyle çocuk kandırırmış gibi bir bahane de abartı gerçekten. Üstelik bana böyle bildirmem söylendi dedi telefondaki arkadaş. Size bunu söyleyeni bağlarmısınız dedim maalesef dedi:) Yarın öbür gün karşınızda muhattap bulamazsanız üzülmeyin diye yazıyorum bunu. İlla ki alıp memnun kalan olmuştur, umarım kimsenin başına gelmez bu tarz bir şey. Yinede kolay gelsin, herkesin rızkı kendine.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
sorun tam olarak ne? anlayamadım.

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Stok bitince fiyatı artmasi normal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sorun tam olarak ne? anlayamadım.
sorun şu: 1 haftadır stokta olan ekran kartını 4 gün önce aldım. Kendilerini aradım sorun olmadığını söylediler. Bugün stokta yok denilerek siparişim iptal edildi.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ben bu firmadan pc aldım ve aldıktan sonra geçmişini öğrendim şimdi içimde bazı şüpheler var.
önceden beta plus adıyla satış yapıyormuş gerçi hala yapıyor. şikayet var'a girin bi bakın derim.
çok korkuyorum bir şey olacak diye

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stok bitince fiyatı artmasi normal.
önemli olan fiyat artışı değil. Ellerinde 1 tane bile olmayan ekran kartını benim siparişimi iptal edip 4500 liraya satmaları.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben bu firmadan pc aldım ve aldıktan sonra geçmişini öğrendim şimdi içimde bazı şüpheler var.
önceden beta plus adıyla satış yapıyormuş gerçi hala yapıyor. şikayet var'a girin bi bakın derim.
çok korkuyorum bir şey olacak diye
benim başıma gelen olay bu dediğim gibi sorun yaşamayan insanlar da var. Ben sadece bilgilendirmek istedim en azından dikkat edilsin diye

Erdinç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Erdinç
İyi günler arkadaşlar bu konu gerçekten önemli. Bu firma zaten daha önce çok şikayet almış bir firma fakat durum farklı. 1 haftadır stokta bulunan ve 4 gün önce sipariş verdiğim ekran kartı bugün stokta yok diye gönderilmeyeceği belirtildi. Zaten yalan olduğu çok belli de yine de uyarayım dedim. Anında stok durumları güncellenmesine rağmen 1 hafta boyunca böyle bir durum olması ve ben aldıktan hemen sonra kartın fiyatına 1500 TL zam yapılması üstelik zam yapılan kartı farketmemişiz diye açıklama yapmaları iyice komik. Daha önce de arayıp konuşmuştum kartta bir sıkıntı var mı, bazı müşterilere garantisiz ürün gitmiş vs diye onlarda hayır efendim sorun yok dediler. Ya açıklama yapmayı bile gereksiz buluyorum da neyse. Yapmayın etmeyin. Siz siz olun en azından dikkat edin. Kendi tavırlarını belli etmiş oldular. Baktım youtuber sistemleri falan var güveneyim dedim de böyle çocuk kandırırmış gibi bir bahane de abartı gerçekten. Üstelik bana böyle bildirmem söylendi dedi telefondaki arkadaş. Size bunu söyleyeni bağlarmısınız dedim maalesef dedi:) Yarın öbür gün karşınızda muhattap bulamazsanız üzülmeyin diye yazıyorum bunu. İlla ki alıp memnun kalan olmuştur, umarım kimsenin başına gelmez bu tarz bir şey. Yinede kolay gelsin, herkesin rızkı kendine.
paranızı iade ettilermi?

Top Bottom