Neler Yeni

Gelbura.com üzerinden alışveriş yapacak arkadaşlar ürünlerinize dikkat edin

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
Hocam bir bakın fanı direkt anakarta bağlayıp cidden bende şüphelendim şimdi.
Hocam bu arada bana yolladığı model SD-K modeli değil demiyorum. Şunu diyorum ürünün fotoğrafı Sd modeline ait. Altta yazan bilgiler yine Sd modeline aitti. Ancak bana gelen Sd-k idi ama ben bu ürünü Sd modeli diye bilerek aldım çünkü fotoğraf ve bilgiler Sd modeline aitti. Bir saniye bakıp atacağım. Bu arada en yüksek rpm e nasıl alabilirim?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Hocam bu arada bana yolladığı model SD-K modeli değil demiyorum. Şunu diyorum ürünün fotoğrafı Sd modeline ait. Altta yazan bilgiler yine Sd modeline aitti. Ancak bana gelen Sd-k idi ama ben bu ürünü Sd modeli diye bilerek aldım çünkü fotoğraf ve bilgiler Sd modeline aitti. Bir saniye bakıp atacağım. Bu arada en yüksek rpm e nasıl alabilirim?
BIOS fan kontrolden manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Bu arada anakart modeliniz neydi?

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Tuğra
Benim için güzel bir karar oldu bu adamlardan ürün alacağıma başka satıcılardan almak daha iyi gibi görünüyor. Adamın tutumu hiç hoş değil.
kanka gelbura çok güvenilir ve iade politikaları çogu türk sitesinden daha iyi bir firma alabilirsin için rahat olsun

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Muhammed emin efe
kanka gelbura çok güvenilir ve iade politikaları çogu türk sitesinden daha iyi bir firma alabilirsin için rahat olsun
Zaten ben güvenilir değil de demedim, iade politikası kötü de demedim. Ama durum ortada dikkat etmek lazım demek ki gönül rahatlığı ile alamayacağız bir şeyi. Allah bilir kaç bin kişiye sattı o şekil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

BIOS fan kontrolden manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Bu arada anakart modeliniz neydi?
B450M H nereden ayarlaya bilirim hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kontrol ettim tahmin ettiğim gibi %10 da ekliyor ve 1650 de duruyor en yüksek ayarda. Emin olmasam gidip tartışmam adam ile zaten.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,895
Üyeler
156,542
Son üye
marjinalorjin
Top Bottom