Neler Yeni

gaming kablosuz kulaklık önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Bütçe
8000
Merhaba arkadaşlar kablosuz kulaklık alıcamda nova 7 baktım ama bi kısmı iyi bi kısmı kötü diyor mikrofonu iyi değilmiş ama olsun ben ayrı bi mikrofon alırım onda sorun yok tek ihtiyacım dip ses yapmasın cs tarzı oyunlarda sesi iyi versin şarjıda güzelcene dayansın buna seçeneklere göre ne alabilirim.
Bir de sırf internette gördüğüm için kablosuz dedim ilk defa kullanıcam eğer iyi değil diyorsanız kablolu da alabilirim

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan
Merhaba arkadaşlar kablosuz kulaklık alıcamda nova 7 baktım ama bi kısmı iyi bi kısmı kötü diyor mikrofonu iyi değilmiş ama olsun ben ayrı bi mikrofon alırım onda sorun yok tek ihtiyacım dip ses yapmasın cs tarzı oyunlarda sesi iyi versin şarjıda güzelcene dayansın buna seçeneklere göre ne alabilirim.
Bir de sırf internette gördüğüm için kablosuz dedim ilk defa kullanıcam eğer iyi değil diyorsanız kablolu da alabilirim
razer v2 pro g733 barracuda x

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
abi 2 sindede baktım da 2 side sıkıntılıymış ya
hocam bu 2023 steel series nova 7 ye ne diyorsun iyi midir? ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Ya haklısınız aslında 7 k da fazla birde mikrofonu iyi değilmiş ve dip ses varmış üstüne aldıktan sonra ayarlar yapman lazım mış felan tekrar gamepower mi alsam acaba 😂

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
İsmail Erdem Konyar
Hs80 Max
Cloud 3
Arctis 7+
Blackshark V2 Pro
Hs80 max veya Blackshark V2 Pro tercih edebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Sizce yarın ki cuma indirimlerini bekliyeyim mi 3 senedir gamepower kullanıyordum 2 gün önce kulaklık kırıldı yenisini almam lazım da acil
Hs80 Max
Cloud 3
Arctis 7+
Blackshark V2 Pro
Hs80 max veya Blackshark V2 Pro tercih edebilirsin.
steel series mousundan dolayı çok seviyorum o yüzden kulaklıkta steel series olsun isterim ama bakalım ya

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
İsmail Erdem Konyar
Sizce yarın ki cuma indirimlerini bekliyeyim mi 3 senedir gamepower kullanıyordum 2 gün önce kulaklık kırıldı yenisini almam lazım da acil

steel series mousundan dolayı çok seviyorum o yüzden kulaklıkta steel series olsun isterim ama bakalım ya
Arctis 7+ SteelSeries markasının. Nova 7 daha iyidir büyük ihtimalle ama arada fiyat farkı yani.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
hocam 3 yada 4 sene oldu aynı ekipman para verirken böyle ömrü bitene kadar kullanacağım için 7 versem de bir şey olmaz kafasındayım şu an yeter ki işimi görsün birde bu dip ses olayı yoktur dimi birisinde 7.1 sistemi çalışmıyor demişti yorumlar da

Gurkanpiro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Gurkan

bekleyın belkı guzel bısey gelebılır

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan
Tamamdır yarın yazarım ozaman inş güzel bir şey düşer.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,854
Üyeler
153,953
Son üye
BrandonCrosby
Top Bottom