Neler Yeni

Gaming Kulaklık Önerisi

meldora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melisa Öter
İlgilendiği Kategoriler
İçerik Üreticisi
Instagram
meldorayimm
Twitter
meldorayim
Discord
meldora
Bütçe
16000
Merhaba Wireless Gaming kulaklık önerisi istiyorum. Daha önce Steelseries artics nova pro aldım 1 hafta kullanıp kalitesini beğenmediğim için geri iade ettim. Belki de ben kullanmasını bilemedim ama forumlarda araştırdığım kadarıyla benimle aynı sorunu (sesin nereden geldiğini anlayamama) çok kişi yaşamış.

1714078142814.png

Ses kasma konusunda iyi olsun yüksek segment bir oyuncu kulaklığı önerisi yapabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden

XEKO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emir Özer
Abla sen youtuber deilmisin steel series gayet iyi bir kulaklık genellikle tüm oyuncular onu kullanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun dışında logitech de öneririm KDA modeli g733
Mesaj otomatik birleştirildi:

razer kulaklıklarıda var onlarda gayet iyi

meldora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melisa Öter
İlgilendiği Kategoriler
İçerik Üreticisi
Instagram
meldorayimm
Twitter
meldorayim
Discord
meldora
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abla sen youtuber deilmisin steel series gayet iyi bir kulaklık genellikle tüm oyuncular onu kullanıyor
Evet youtuberim ama ben steelseriesin zamanında apex pro klavyesini de almıştım nedense steelseriesle yıldızım barışmadı kulaklığının kalitesini de asla beğenmedim sonar indirip ayar çektim driver güncellemelerini her şeyi yaptım ama kalitesinde değişiklik göremedim redditte de çoğu kullanıcı bu problemi yaşıyormuş o yüzden uğraşamadım iade ettim

Logitechin g733 serisini de kullandım onunla da pek iyi şeyler yaşamadım

XEKO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emir Özer
Evet youtuberim ama ben steelseriesin zamanında apex pro klavyesini de almıştım nedense steelseriesle yıldızım barışmadı kulaklığının kalitesini de asla beğenmedim sonar indirip ayar çektim driver güncellemelerini her şeyi yaptım ama kalitesinde değişiklik göremedim redditte de çoğu kullanıcı bu problemi yaşıyormuş o yüzden uğraşamadım iade ettim
önerebileceğim en iyi markalar RAZER LOGİTECH var sadece iyi olan

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Emre
Merhaba Wireless Gaming kulaklık önerisi istiyorum. Daha önce Steelseries artics nova pro aldım 1 hafta kullanıp kalitesini beğenmediğim için geri iade ettim. Belki de ben kullanmasını bilemedim ama forumlarda araştırdığım kadarıyla benimle aynı sorunu (sesin nereden geldiğini anlayamama) çok kişi yaşamış.

Alıntıyı görüntüle

Ses kasma konusunda iyi olsun yüksek segment bir oyuncu kulaklığı önerisi yapabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden
bu kulaklığı önerebilirim,renk seçenekleride mevcut. Aktif olarak hiç kullanmadım, bi ara internet cafede ilk nesiline denk gelmiştim gayet anlaşılır ve net sesler veriyordu, evde aktif olarak hyperx cloud 2 kullanıyorum, alınabilir bi kulaklık, büyük ihtimalle'de kullanmışsınızdır.

Top Bottom