Neler Yeni

Gaming Laptop Önerisi

fredz4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Deniz Tunc
Merhaba dostlar 13k 16.5k arası gaming laptop almak istiyorum,daha çok oyun odaklı kullanıcam,fanı daha az ses çıkaran,bataryası daha uzun ömürlü olarak hangisini önerirsiniz?

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qeley-005-pm-HBC000034DPLM
Şu iki model işlemci dışında bütün özellikleri aynı, birincisinin işlemcisi Ryzen 5-5600H ikincisinin işlemcisi i5 11400 H hangisi daha iyidir?(performans,batarya açısından)

Aynısının ASUS modeli var ama ASUS modellerinin fanından çok ses geliyormuş diye duydum doğru mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Serkan

fredz4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Deniz Tunc
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
i5 11400h olan modelden yazıyorum bende 5600h arasında çok gidip geldim ama i5in 5600den çok az ısındığını gördüm bizzat mağazada test ettim aralarında oyundan oyuna 3 4 fps fark vardı i5 olanı aldım öneriyorum da.
Hocam ne zamandır kullanıyorsunuz, bir problem yaşadınız mı? Şarja takmadan ortalama kaç saat gidiyor,oyunlarda ortalama kaç fps alıyorsunuz pubg vs

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Serkan
Hocam ne zamandır kullanıyorsunuz, bir problem yaşadınız mı? Şarja takmadan ortalama kaç saat gidiyor,oyunlarda ortalama kaç fps alıyorsunuz PUBG vs
yaklaşık 7 aydır kullanıyorum hiç problem yaşamadım desem yeridir. genelde dizi film falan izliyorum şarja takılı değil iken 3 saati rahatlıkla geçiyor pil tasarufuna aldığımda 4ü buluyor aktif kullanır iken. genelde fps oyunları oynuyorum valo gibi valoda 8gb daha ram eklemiş halim ile 180 200 arası alıyorum bi ara rdr2 indirmiştim full ayarlar dlss kalitede iken 50 60 arası alıyordum hocam.

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
i5 11400h olan modelden yazıyorum bende 5600h arasında çok gidip geldim ama i5in 5600den çok az ısındığını gördüm bizzat mağazada test ettim aralarında oyundan oyuna 3 4 fps fark vardı i5 olanı aldım öneriyorum da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçeyi 17k yaparsanız bunu öneririm ama hocam
kronik sorunlu ürün hocam acer önermeyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Serkan
ki geçtim bu fiyat bandında sizin de dediğiniz gibi kronik sorunsuz cihaz önerir misiniz bekliyorum hepsinin sorununu bulup burda paylaşacağımdan emin olabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Serkan
gtx serisi bi kart maksimum 2 yıl götürecektir hiç ileriye dönük değil hocam bakma aslında 3050 seriside de giriş seviyesi ama fiyatlar maalesef korkutucu

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
gtx serisi bi kart maksimum 2 yıl götürecektir hiç ileriye dönük değil hocam bakma aslında 3050 seriside de giriş seviyesi ama fiyatlar maalesef korkutucu
hocam bu bütçeye max bu kadar geliyor o konuda haklısınız. ama sırf 3050 diye kronik sorunlu servisi ilgisiz leş bir markadan almak da pek mantıklı değil. attığım pc eğer çok hardcore oyunlar oynayan birisi değilseniz sizi çok uzun süre götürür. hala gt740 ile gta 5 valo lol cs gibi çoğu popüler oyunu oynayan insanlar var bunu göz önünde bulundurursak alınacak en mantıklı bilgisayar attığım bilgisayar.

fredz4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Deniz Tunc
Teşekkür ederim arkadaşlar,ben biraz daha bakayım o zaman.

Savaş Satış

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Savaş Satış
İlgilendiği Kategoriler
Silah Adana
Merhaba dostlar 13k 16.5k arası gaming laptop almak istiyorum,daha çok oyun odaklı kullanıcam,fanı daha az ses çıkaran,bataryası daha uzun ömürlü olarak hangisini önerirsiniz?

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ilir-bilgisayar-nh-qeley-005-pm-HBC000034DPLM
Şu iki model işlemci dışında bütün özellikleri aynı, birincisinin işlemcisi Ryzen 5-5600H ikincisinin işlemcisi i5 11400 H hangisi daha iyidir?(performans,batarya açısından)

Aynısının ASUS modeli var ama ASUS modellerinin fanından çok ses geliyormuş diye duydum doğru mu?
knk benim abim satıyor alacakmısın baya iyi laptop killeri fln var

Top Bottom