Neler Yeni

ORTA DÜZEY LAPTOP ÖNERİSİ

Sentinelreal1

80+ Bronze
Ya birader saçma sapan yorumlarla insanların kafasını karıştırmayın bende kullanıyorum Acer

Teknoloji bu ayrıca lenovo öneriyorlar lenovo kronik sorunlu ayrıca parça bulman da çok zor oluyor onu napcaz bunu da düşünerek önersinler o zaman
Lenovo ne kronik sorunlusu olm senin kafan kronik sorunlu heralde iyi sallamışsın bildiriyorum şimdi seni sahtekar yalan bilgiden
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya birader saçma sapan yorumlarla insanların kafasını karıştırmayın bende kullanıyorum Acer

Teknoloji bu ayrıca lenovo öneriyorlar lenovo kronik sorunlu ayrıca parça bulman da çok zor oluyor onu napcaz bunu da düşünerek önersinler o zaman
Kafadan salladığın o kadar belliki laptopun hddsini değişirken lenovo servisinde aldığım yerden adamlar koli koli parça sipariş vermişti gözümle gördüm kendileride gösterdi salla salla yalan bedeva zaten

Emsal

80+ Silver
Lenovov lock hangisi oluyor hocam ideapad iyi değil mi senin konuda çok fazla fikir var beğenen var beğenmeyen var biri doğru demiş diğeri test koşulları vs. Kafam çok karıştı bu bütçede şuanda alınabilecek en iyi bilgisayar hangisi mesela bi arkadaş Lenovo bataryadan yeme uğruna işlemciden fazla performans veriyor demiş bunun ne gibi düz avantajları olue
Hocam şunu alabilirsin 27k da

Ondan sonra 3060 lenovo
Sonra 3050ti lenovo

Aşağıya doğru gidiyor
Hocam kafanı karıştıracak bir durum yok bu liste güzel

Loq serisi daha güncel kasa zaten 27k fiyat bandında yok

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,144
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
https://www.acer.com/tr-tr/laptops/nitro/nitro-5/pdp/NH.QLZEY.006 https://www.trendyol.com/acer/nitro...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.21.9 laptopun özelliklerine burdan bakabilirsiniz buldum alan bir kişiden rica ettim bu linki gönderdi

Lenovo Loqlarda 3-5 kişi Vram sıcaklığından şikayetçi olmuştu tek bir modelinde oldu hepsi hayla varmı tam olarak bilmiyorum fakat alıpda hayla şikayet eden birini görmedim

Lenovo ne kronik sorunlusu olm senin kafan kronik sorunlu heralde iyi sallamışsın bildiriyorum şimdi seni sahtekar yalan bilgiden

Kafadan salladığın o kadar belliki laptopun hddsini değişirken lenovo servisinde aldığım yerden adamlar koli koli parça sipariş vermişti gözümle gördüm kendileride gösterdi salla salla yalan bedeva zaten
hocam arkadaş yarı haklı yarı haksız sorun tek bir modelde gördüm Vram sıcaklığı 106 derecelerde geziyordu bir kişide gördüm TR olarak yabancılardada 3-5 kişide gördüm hayla şikayetçi olanı görmedim

zaten sadece VRAM sıcaklığı yüksek ti GPU sıcaklığı 65 dereceydi ama yani olsa bile problem yaratacağını düşünmüyorum çünkü daha LOQ larda bozuk ekran kartı şikayeti görmedim

parça konusunda siz haklısınız kendi sitesinde parçası vardı

Son düzenleme:

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Kronik sorunlarını bu modeller için ben duymadım hocam
Özellikle loq lar çok daha stabil cihazlar yine ideapad gamingler de de duymadım ki forumda kullanan 3-4 kişi tanıyorum
Eğer çok önemli bir kronik sorunu varsa ona göre öner miyim
Hocam marka olarak bahsettim keza sizde öyle marka olarak söylemişiniz lenovo parçaları daha zor bulunur mesela Acer'a göre ki Acer da ben parça sorunu yaşayanı pek görmedim ama neticede karar arkadaşın

bak terbiyemi bozmuyorum düzgün konuş ben senin askerlik arkadaşın değilim ''olum molum sahtekar'' falan hayırdır ya ağzını topla.
bir şey bilmeden konuşma o koli koli gördüğün ürünlerin hepsi insanların eksikliğini çektiği parçalar olduğunu nerden biliyorsun. sıkıntılı olan modellerin parçalarını olduğunu nerden biliyorsun ben sana söyleyeyim sen bir şey bilmiyorsun ağzını toplamayı öğren ilk önce.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Atakan AKTAŞ
https://www.acer.com/tr-tr/laptops/nitro/nitro-5/pdp/NH.QLZEY.006 https://www.trendyol.com/acer/nitro...djust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.21.9 laptopun özelliklerine burdan bakabilirsiniz buldum alan bir kişiden rica ettim bu linki gönderdi

Lenovo Loqlarda 3-5 kişi Vram sıcaklığından şikayetçi olmuştu tek bir modelinde oldu hepsi hayla varmı tam olarak bilmiyorum fakat alıpda hayla şikayet eden birini görmedim

hocam arkadaş yarı haklı yarı haksız sorun tek bir modelde gördüm Vram sıcaklığı 106 derecelerde geziyordu bir kişide gördüm TR olarak yabancılardada 3-5 kişide gördüm hayla şikayetçi olanı görmedim

zaten sadece VRAM sıcaklığı yüksek ti GPU sıcaklığı 65 dereceydi ama yani olsa bile problem yaratacağını düşünmüyorum çünkü daha LOQ larda bozuk ekran kartı şikayeti görmedim

parça konusunda siz haklısınız kendi sitesinde parçası vardı
Hocam bu fiyat bandında Acer a denk loq var mı

https://ty.gl/qqisdjfwr0 bu varken 1k az ödicem diye 3000 serisi alınmazdı
Hocam 13 nesil olsa hiç tereddüt etmezdim ama 12. Nesim işlemci 5800h ile arada kaldım

Son düzenleme:

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Draq123
Hocam bu fiyat bandında Acer a denk loq var mı

Hocam 13 nesil olsa hiç tereddüt etmezdim ama 12. Nesim işlemci 5800h ile arada kaldım
Nesil önemli değil 4050 varken

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Atakan AKTAŞ
@Emsal
Hocam bunun açıklaması ve özellikleri çelişiyor düzgün yazmamışlar boşta ssd ve ram slotu var mı acaba ileri dönük olması için diğerleri ile karşılaştırdığımda en mantıklı bu gözüküyor

Emsal

80+ Silver
@Emsal
Hocam bunun açıklaması ve özellikleri çelişiyor düzgün yazmamışlar boşta ssd ve ram slotu var mı acaba ileri dönük olması için diğerleri ile karşılaştırdığımda en mantıklı bu gözüküyor
@tugrafk

Hocam sizi diğer konudan görmüştüm

Arkadaşın sorularını cevaplayabilir misiniz

TİTAN.

80+ Platinum
Hocam sizin elinizdekinin ramleri kaç MHz boş ram slotu var mı SSD de öyle onda da fazladan slot var mı
ramler 3200 mhz
cl değerleri 22
2 adet ram slotu var
bende 2 adet ssd slotu var ikiside 2280 ebatlarında ama bu durum değişebiliyor
yani sende ebatları 2280 ve 2242(tam emin değilim) olabilir

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Atakan AKTAŞ
ramler 3200 mhz
cl değerleri 22
2 adet ram slotu var
bende 2 adet ssd slotu var ikiside 2280 ebatlarında ama bu durum değişebiliyor
yani sende ebatları 2280 ve 2242(tam emin değilim) olabilir
Bazılarında tek kanal ram oluyor 16 GB diğer slot boş oluyor sanırsam bu öyle değil 8+8 mi
Birde 3060 kaç watt

tugrafk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Tuğra
@Emsal
ram ve ssd slotu bosta var kutu iceriginde sana sonradan ssd takabilmen icin gonderiyolar baska sorun var mi? bende 4050 versiyonu var sanada onu tavsiye ederim

Top Bottom