Neler Yeni

Çözüldü✓ GAMİNG MASA ÖNERİSİ İSTİYORUM ARKADAŞLAR

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,328
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
internette bile satan yerler var bi adam vardı facebook da gaziantepten masa tablası satıyordu ama harbi sağlamdı ürünleri sayfasının adını unuttum
masa ayakları kolay da tablayı sağlam almak lazım o monitör kollarının taşıyacağından emin ol. ben ikea dan aldım 1 sene olmadan çöktü masa fiyatı da pahalıydı

muzisyenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
furkan mutlu
internette bile satan yerler var bi adam vardı facebook da gaziantepten masa tablası satıyordu ama harbi sağlamdı ürünleri sayfasının adını unuttum
masa ayakları kolay da tablayı sağlam almak lazım o monitör kollarının taşıyacağından emin ol. ben ikea dan aldım 1 sene olmadan çöktü masa fiyatı da pahalıydı
klavyem bozuldu bütçemi şuan için ona ayırıyorum maalesef masam biraz daha duracak

bzsu41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Kerem
MERHABA DOSTLARIM OYUNVU MASASI ÖNERİLERİNİZE İHTİYACIM VAR LÜTFEN BÜTÇE MAX 5.000 TL BİLDİĞİNİZ MASALARI BENİM İLE PAYLAŞIR İSENİZ SEVİNİRİM.
Hocam bence internetten almak yerine şöyle istediğin bir şeyi kendin taslak olarak çizip kendine uygun bişey yaptırabilirsin inan diyerlerine göre çok daha kullanışlı olur

muzisyenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
furkan mutlu
Hocam bence internetten almak yerine şöyle istediğin bir şeyi kendin taslak olarak çizip kendine uygun bişey yaptırabilirsin inan diyerlerine göre çok daha kullanışlı olur
sağol hocam teşekkür ederim

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,912
İsim
Chloe Grace Moretz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular